Aktif Bank Müşteri Hizmetleri

Aktif Bank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1999 yılında özel sermaye ile kurulan Aktif Bank, 2008 yılında Çalık Holding bünyesine geçmiştir. Ancak Türkiye’de çok az şubesi bulunur. Bununla birlikte en kolay kredi veren bankalar arasında olması sebebiyle müşteri sayısını arttırmayı başarmıştır. Gelir belgesiz kredi veren nadir bankalardan biridir ve N Kolay kapsamında kolaylık sunar. Aktif Bank müşteri hizmetleri numarası 0850 724 30 50 ile kredi başvurusu, kredi ödeme, şifre oluşturma vb. tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal alanlarda bankacılık hizmeti sunan Aktif Bank, özel bankacılık hizmetleriyle de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Yatırım, ödeme, Passolig, transfer, mevduat vb. bireysel bankacılık hizmetleri vardır. Aktif Bank müşteri hizmetleri numarası ve alternatif iletişim kanallarını yakından incelemek için içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Aktif Bank iletişim ve diğer merak edilen sorular da içeriğimizin devamında yer alıyor.

Aktif Bank Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 724 30 50
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriAktif Bank çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
En İyi Arama Saati09:00 – 10:15
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Aktif Bank İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 724 30 50
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiiletisim@aktifbank.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Harcama İtiraz FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıAktif Bank yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Faks0 212 340 88 79
Genel Müdürlük AdresiAktif Bank Genel Müdürlük Esentepe Mahallesi Kore Şehitleri Caddesi No: 8/1 Şişli İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0 212 340 80 00
Sosyal Medya HesaplarıYouTube, LinkedIn

Aktif Bank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aktif Bank ile ilgili en çok merak edilen soruları sizin için cevapladık! Aşağıdaki soru cevapları inceleyerek en çok merak ettiğiniz konuları öğrenebilirsiniz. Sizin için tüm soruların cevaplarını özenle araştırdık. Yorumlarda Aktif Bank hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilir veya görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Aktif Bank Kimin?

aktifbank 1Aktif Bank’ın sahibi Çalık Holding’tir. 1999 yılında kurulan banka Aktif Yatırım Bank ismiyle hizmet vermiştir. 2007 yılında yapılandırma ile birlikte Aktif Bank ismini almıştır.

Aktif Bank Güvenilir Mi?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) üyesi Aktif Bank, güvenilir bir finans kuruluşudur. İşlemler, devlet güvencesi altındadır ve yüzbinlerce müşterisi vardır.

N Kolay Hangi Bankanın? Ne İşe Yarar?

aktifbank nkolayAktif Bank’ın müşterilerine sunduğu N Kolay, bir çeşit ihtiyaç kredisidir. N Kolay müşterileri, herhangi bir nakit ihtiyacında banka ATM’lerinden para çekerek ihtiyacını karşılayabilir. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

N Kolay Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Aktif Bank’ın hizmeti olan N Kolay yine Aktif Bank iletişim numaralarına sahiptir. 0850 724 30 50 numarasını arayarak N Kolay müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Aynı zamanda N Kolay iletişim numarası 7/24 hizmet vermektedir.

N Kolay Nasıl Para Çekilir?

aktifbank nkolay1N Kolay müşterileri ATM’den ücretsiz para çekmek için PTT şubelerini veya ATM’lerini kullanabilir. PTT’den para çekmek için herhangi bir komisyon ödenmez. Aynı zamanda diğer bankaların tüm ATM’lerinden de para çekilebiliyor. Ancak bunun için çekilen tutara göre komisyon ödenmesi gerekmektedir.

Aktif Bank Kredi Faiz Oranları Nedir?

Kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Aktif Bank, müşterilerine 40.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Aktif Bank faiz oranları %2.79’dan başlamakla birlikte kredi puanı yüksek olan kişiler daha düşük faizle kredi çekebilir. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

aktifbank nkolay2Tüketiciler, emeklilere özel krediler veya N Kolay kredilerden yararlanabilir. Kredi faiz oranları ve vade sayısı tercih edilen kredi türüne göre farklılık gösteriyor. İhtiyacınız olan nakit miktarını ve ödeyeceğiniz vade sayısını belirleyerek Aktif Bank kredi hesaplama işlemini kolayca yapabilirsiniz. Aktif Bank’ın web sitesinden kredi hesaplamak için tıklayın.

Aktif Bank Şubeleri Nerede Var?

aktifbank5Türkiye’de 12 şube ile hizmet veren Aktif Bank, her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Aktif Bank şubeleri şu şehirlerde bulunuyor:

 • İstanbul (3)
 • Ankara  (2)
 • İzmir
 • Adana
 • Antalya
 • Bodrum
 • Kayseri
 • Bursa
 • Gaziantep

Şubelerin adres ve iletişim bilgilerini öğrenmek için tıklayın.

Aktif Bank Hangi ATM’lerden Para Çekebilirim?

ATM sayısı az olsa da Aktif Bank, kolay kredi imkanı ile müşteri sayısını arttırmaya devam ediyor. Aktif Bank müşterileri ücretsiz olarak kendi banka ATM’lerini, PTT ve Şekerbank ATM’lerini kullanabilir. Bununla birlikte diğer banka ATM’lerinden para çekmek için ücret ödenmelidir.

Passolig Aktif Bank Nedir?

passolig aktifbankAktif Bank müşterileri Passolig kredi kartını kullanabilir. Passolig kredi kartı stadyumlarda maç izlemek için de tercih edilebiliyor. Klasik bir kredi kartı işlevi de gören bu kartı tüm alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

Aktif Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

aktifbank subeBireysel ve ticari ihtiyaçlarınız için Aktif Bank kredi hizmetini kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini kullanmanız mümkündür:

 • Aktif Bank iletişim 0850 724 30 50 numarası,
 • Şube,
 • N Kolay kredi online başvuru (başvuru yapmak için tıklayın)
 • KREDI boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 3050’ye SMS gönderebilirsiniz.

Aktif Bank Şubelerinin Çalışma Saatleri Nedir?

aktifbank2İşlemlerinizi kolayca şubeden tamamlamak için Aktif Bank şubelerine başvurabilirsiniz. Aktif Bank şubelerinin çalışma saati 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 17:00’dir. Şubeler 9’da açılır öğlen 1 saatlik yemek molası vardır.

 

Scroll to Top