Aktif İleti Müşteri Hizmetleri

Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Aktif İleti ve Kurye Hizmetleri şirketi, 1993 yılında kurulmuştur. Değerli evrak, sözleşme, kredi / banka kartı vb. alanların teslimatını yapmaktadır. QNB Finansbank, Akbank, Halkbank, Ziraat Bankası gibi kuruluşlar banka/kart teslimatlarını ve değerli evrakları Aktif İleti ile gönderir. Aynı Gün Teslim AGT kurye veya Aktif İleti olarak bilinen şirket, Türkiye’nin her yerine teslimat gerçekleştirmektedir. Aktif İleti çağrı merkezi 0850 480 76 77 numarası ile görüşerek teslimatınızın hangi gün gerçekleştirileceğini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Aktif İleti iletişim ile görüşerek kargo durumu, şubeden kargo alma vb. bilgiler ile ilgili de detaylı bilgi edinmeniz mümkündür.

Güvenli teslim, nitelikli teslim, aynı gün teslim, özel teslim, express teslim vb. farklı alanlarda hizmet veren Aktif İleti, e-ticaret ve bankacılık sektörlerinin ilk tercihleri arasında yer alıyor. İçeriğimizin devamında Aktif İleti çağrı merkezi ve ek iletişim kanalları yer alıyor. Dilerseniz, en alt kısımda yer alan bölümde Aktif İleti ile ilgili en çok merak edilen sorulara da göz atabilirsiniz.

Aktif İleti Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 480 76 77
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 17:30
Cumartesi 09:00 – 12:30
En İyi Arama Saati09:15 – 10:30
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Aktif İleti İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 480 76 77
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiaktif@aktif.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Whatsapp Numarası+90 850 480 7677
Gönderi TakipAktif İleti gönderi takip sayfası için tıklayın.
Canlı DestekAktif İleti, canlı destek işlemi için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiMASLAK MAH. BÜYÜKDERE CAD. NO:241 K:3 / MASLAK / ŞİŞLİ / İSTANBUL
Genel Müdürlük Telefon Numarası0850 333 03 27
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, LinkedIn

Aktif İleti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Banka, finans kuruluşları, devlet kurumları vb. birçok kuruluş Aktif İleti ile çalışıyor. Aktif İleti, elektronik imzalı teslimat yapması sebebiyle tercih ediliyor. Peki, Aktif İleti ile ilgili öğrenmek istediğiniz konular var mı? Sizin için Aktif İleti hakkında en çok merak edilen soruları cevaplandırdık! Siz de yorumlarda Aktif İleti hakkında görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Aktif İleti Nedir?

aktifileti2BTK Evrensel Hizmet Sağlayıcı yetkilendirmesini ilk defa alan Aktif İleti, bir kurye şirketidir. Finans kuruluşları, sigorta şirketleri, devlet kurumları, tüzel kişiliği olanlar vb. birçok kurum / kuruluş değerli evraklarını Aktif İleti ile göndermektedir.

Aktif İleti ve AGT Kurye Aynı Mı?

Evet, her iki şirket de aynı amaçlarla Türkiye’nin her noktasına teslimat yapmaktadır. Önceleri her iki şirkette ayrı ayrı hizmet verirken daha sonrasında bir ortaklık oluşmuştur.

Aktif İletiye Nasıl Ulaşabilirim?

agt kuryeGönderinizin teslimatı hakkında bilgi almak, randevu oluşturmak vb. birçok konuda Aktif İleti ile iletişime geçebilirsiniz. Aktif İleti veya AGT Kurye ile iletişime geçmek için:

Aktif İleti ile yazılı iletişime geçmek için:

  • aktif@aktif.com mail adresine mail atabilir,
  • AGT kurye sitesinden canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

AGT Kurye Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Aktif İleti veya diğer ismiyle AGT Kurye, cumartesi günleri yarım gün çalışmaktadır. Bu doğrultuda mesai saat 09:00’da başlarken 13:00’de sonlanır.

AGT Kurye Takip Numarası Nasıl Alınır?

agtkuryeAGT Kurye takip numarası almak için adınıza posta gönderen şirket/kuruluşla iletişime geçmeniz en kesin ve kolay yöntemdir. AGT Kurye müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçmek oldukça zordur. Bununla birlikte AGT Kurye, belgeyi teslim aldığında tarafınıza SMS ile de bildirimde bulunabilir.

Aktif İleti Gönderi Takibi Nasıl Yapılır?

Tarafınıza gönderilen gönderilerin takibini AGT Kurye internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Burada teslimatınızın hangi aşamada olduğu belirtilmektedir. Online gönderi takibi sorgulama işlemi için tıklayın. 

Aktif İleti Kaç Günde Teslimat Yapar?

aktifileti3Aktif İleti’nin teslimat süresi göndericinin seçtiği hizmete göre farklılık gösterir. Aynı gün içinde teslimat seçeneği ile gönderim yapıldıysa gün içinde ilgili belge ulaştırılır. Ancak genellikle gönderilerin ulaşma süresi 7 – 10 iş günüdür. Bulunduğunuz bölgedeki yoğunluğa göre gönderi süresi farklılaşabilir.

AGT Kurye Şikayeti Nasıl Yapılır?

agtkurye1Teslimat süresinin uzaması, teslimatın yapılmaması veya teslimatın yanlış gerçekleştirilmesi gibi durumlarda AGT Kurye’yi şikayet edebilirsiniz. Şikayet etmek için:

  • Tarafınıza belge/kargo ulaştıran şirket ile görüşün,
  • Şikayet sitelerine yazın,
  • AGT Kurye çağrı merkezi ile görüşün,
  • AGT Kurye’ye mail atın.

 

Scroll to Top