Ana sayfa Bankalar Albaraka Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Albaraka Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

0
albaraka cagri merkezi
albaraka iletisim

Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından biri olan Albaraka Türk Katılım Bankası, müşterilerine sunduğu tüm bankacılık ürün ve hizmetleri için hızlı iletişim kanalları ile hizmet sağlıyor. Albaraka kredi kartı başvurusu, katılım oranları ve diğer tüm bankacılık hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunları çağrı merkezi üzerinden banka yetkililerine ileterek kısa süre içinde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. 444 5 666 Albaraka Türk Katılım Bankası çağrı merkezini aradıktan sonra doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak için:

  • Ana menü üzerinden ‘’0’’ rakamını tuşlayarak doğrudan bağlanabilirsiniz.

Eğer sırada bekleyen başka kişiler yoksa bu yöntemi kullanarak en hızlı şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve sorunlarınızı banka yetkilisine aktarabilirsiniz. Bunun dışında online iletişim kanallarını kullanarak daha kısa süre hizmet almanız mümkündür.

Albaraka Türk Destek Merkezi

Albaraka Türk Katılım Bankası ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunların çözümünde Albaraka müşteri destek sayfası üzerinde yer alan işlem kanallarını kullanmanız mümkündür. Çağrı merkezi, müşteri iletişim formu ve diğer iletişim kanalları arasından en hızlı ve etkili hizmeti alacağınız yöntemi kullanarak banka ile görüşme sağlanabilir.

Üzerinde yer alan iletişim hizmetlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Müşteri Memnuniyeti sayfası üzerinde yer alan tüm yöntemler en hızlı bir şekilde sorunların çözüme kavuşmasını sağlar.

Albaraka İletişim Formu

Albaraka Türk iletişim formunu kullanarak bankanın ürün ve hizmetlerine ilişkin şikâyet, istek ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür. Online hizmetler menüsünde yer alan iletişim formunda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak hizmet almanız mümkündür.

Bağlantı adresi üzerinden en kısa sürede bildirim türünü ve konuyu seçerek yaşadığınız sorunlar hakkında çözüm önerileri alabilirsiniz. Alabaraka tüketici kredisi başta olmak üzere tüm kredi ve bankacılık hizmetleri için iletişim formunda başvuru konusu seçilebilir.

Albaraka Türk Katılım Bankası İletişim E – Posta Adresi

Albaraka Türk hizmetlerine ilişkin banka ile yasal yazışmalarınızı e – posta adresi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. albarakaturk@hs03.kep.tr adresi üzerinden veya yatirimciiliskileri@albarakaturk.com.tr adresi üzerinden banka ile ilgili sorunlarınızı iletmeniz mümkündür.

Albaraka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk müşteri hizmetlerine iki farklı telefon numarası üzerinden bağlanabilirsiniz. Albaraka ticari kart başvurusu veya kredi hizmetlerine ilişkin tüm sorunlarınız veya başvurularınız için bankanın çağrı merkezini arayarak işlem yapmanız mümkündür.

Adresi üzerinde yer alan bilgilere göre:

  • Bireysel Telefon Bankacılığı: 0 850 222 5 666 – 444 5 666
  • Kurumsal Telefon Bankacılığı: 0 850 222 555 6
  • Yatırımcı İlişkileri Telefon Numarası: +90 216 666 03 03

Olarak belirlenmiştir.

Albaraka Şikâyet Hattı

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sunulan tüm hizmetler için yaşadığınız sorunların çözümünde şikayet hatlarını kullanabilirsiniz. Albaraka Türk şikayet hattı:

Üzerinden gerçekleştirilebilir. Öte yandan 0 216 666 0999 çağrı merkezi üzerinden de şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından bankalar başta olmak üzere birçok kurumsal firma tarafından dijitalleşmeye önem verilmiştir. Banka ile ilgili yaşadığınız sorunların çözümü için doğrudan sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Sosyal medya hizmetlerine Albaraka Sosyal Medya Politikası sayfası üzerinde yer alan koşullarını inceleyebilirsiniz. Albaraka kredi oranları, güncel kampanya duyuruları, şikayet ve öneriler başta olmak üzere tüm konularda sosyal medya hesapları üzerinden banka ile iletişime geçebilirsiniz.