Albaraka Müşteri Hizmetleri

Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin önde gelen katılım bankalarından Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri servisi ve iletişim kanalları ile müşterilerine kaliteli kurumsal iletişim desteği sunar. Bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda kurumsal destek almak ve en kısa sürede sorunlarınıza yanıt almak için bankanın güncel iletişim kanallarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak Albaraka Türk Katılım Bankası iletişim adresi üzerinden hızlı dönüşler alabilirsiniz. Ürün ve hizmet detaylarını öğrenmek, işlem gerçekleştirmek ve diğer tüm konularda bildirim vermek için 7/24 iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Yardım ve İletişim Merkezi

Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri iletişim ve yardım merkezi üzerinden işlem yapmak için birçok farklı iletişim kanalı kullanabilirsiniz. Tüm bu iletişim kanallarını firma hakkında bilgilerin yer aldığı sayfadan görüntülemeniz mümkündür. Kurumsal veya bireysel tüm bankacılık hizmetleri için ayrıca online işlem sayfalarını kullanabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk Katılım Bankası güncel iletişim numarasını arayarak en kısa sürede bankacılık ürün ve hizmetlerine yönelik tüm konularda kurumsal destek alabilirsiniz. 7 gün 24 saat görüşme sağlayabileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden banka temsilcisi ile konuşarak sorun bildirimlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Albaraka Türk Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 5 666
  • Albaraka Türk Genel Müdürlük Telefon: +90 216 666 01 01
  • Albaraka Türk Faks Numarası: +90 216 666 16 00

Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Albaraka Türk çağrı merkezini aradıktan sonra müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için ilgili numarayı tuşladıktan sonra:

  • Bankacılık işlemleri için: ‘’1’’
  • Şifre işlemleri için: ‘’2’’

Numarasını tuşlamanız yeterlidir. Müşteri temsilcisi ile direkt görüşmek için ‘’0’’ rakamını tuşlayarak ana menü üzerinden doğrudan işlem gerçekleştirmeniz ve müşteri hizmetleri ile görüşmeniz mümkündür.

Albaraka Türk Katılım Bankası İletişim Formu

Albaraka Türk iletişim formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra en kısa sürede online iletişim formu üzerinde belirtmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz ile banka yetkilileri tarafından size dönüş yapılacaktır. Konu ile ilgili tüm bildirimlerinizi iletişim formu üzerinden iletebilir ve etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Şikayet Hattı

Albaraka Türk Katılım Banaksı ihbar ve online ihbar hattı üzerinden bankanın tüm ürün ve hizmet detaylarına ilişkin şikayet bildirimlerinizi kolayca gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca online hizmetler menüsünü kullanarak da birçok farklı konuda hızlı çözüm önerileri almanız ve işlem yapmanız mümkündür. Tüm şikayetlerinizi ayrıca 0 850 222 5 666 numaralı çağrı merkezi üzerinden veya 0 212 666 09 99 numaralı telefonu arayarak telefonla ihbar yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Resmi Sosyal Medya Hesapları

Albaraka Türk Katılım Bankası sosyal medya hesaplarını takip ederek bankanın güncel kampanya ve duyurularından haberdar olabilir ve yaşadığınız her sorun hakkında ya da görüşleriniz için geri bildirimde bulunabilirsiniz. Sosyal medya destek sayfaları üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde yarım alabilir ve her konuda sorun bildirimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top