Alcatel Müşteri Hizmetleri

Alcatel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lucent Technologies işbirliği ile 1 Aralık 2006 tarihinde resmen kurulan Alcatel teknoloji markası, bugüne kadar dünya piyasasında pek çok kullanışlı ve yeni teknoloji ürünü satışa sunmayı başarmıştır. Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Alcatel firması, ilk olarak GSM operatörlerinin ürün gamı içinde yer alan akıllı telefonlarıyla teknoloji sevenler ile buluşmuştur. Sadece akıllı telefon üretmekle kalmayıp tablet, tv alıcıları, uydu alıcısı gibi pek çok farklı teknolojik ürünü de piyasaya sürmektedir. Alcatel müşteri hizmetleri de satış sonrası ortaya koyduğu müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. 2016 yılında dünyanın küresel telefon üreticisi teknoloji firmaları  arasında sekizincilik konumuna ulaşan Alcatel, bu tarihten günümüze kadar teknoloji alanındaki yerini hem sağlamlaştırmış hem de daha yukarılara taşımayı başarmıştır.

Alcatel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yenilikçi ve zengin özelliklere sahip akıllı telefon, tablet, laptop ve daha pek çok teknolojik ürünü satışa sunan Alcatel markasının tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Güvenilir hizmet sunan Alcatel müşteri hizmetleri birimine ulaşmak için müşterilerin telefon iletişim aracını kullanması yeterli olmaktadır. Giyilebilir teknolojik ürünler de üreten Alcatel markasından satın almış olduğunuz bir üründe, fabrika üretiminden kaynaklandığını düşündüğünüz hata veya kusurlar olduğundan şikayetçiyseniz, bu memnuniyetsizliğinizi Alcatel müşteri temsilcisi birimine iletebilirsiniz. Telefonla 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz Alcatel müşteri hizmetleri birimi, memnuniyetsizliğinizi ortadan kaldıracak çözümleri üreterek ne kadar kaliteli ve güvenilir hizmet sunduklarını gösterecektir:

  • Alcatel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 375 58 01

Alcatel Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Teknoloji alanında her geçen gün ilerlemeye ve gelişmeye devam eden Alcatel firması, özellikle akıllı telefon pazarında Türkiye’de önemli bir pay edinmeyi başarmıştır. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Alcatel markası, kaliteli ve son teknoloji donanıma sahip ürünlerini daha fazla kişinin kullanabilmesi için uygun fiyatlı ve güvenilir hizmetlerine devam etmektedir. İnternet üzerinden veya çeşitli teknoloji ürünü satan mağazalardan satın almış olduğunuz tüm Alcatel markalı ürünlerle ilgili olarak, görüş, dilek, öneri, şikayet ve teşekkürlerinizi iletebileceğiniz Alcatel müşteri hizmetleri iletişim formu da aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen deneyimli Alcatel müşteri temsilcileri, bu formda belirtmiş olduğunuz telefon numarası veya mail adresi üzerinden en kısa sürede sizinle irtibata geçebilmektedir. Bu sayede müşteriler kaliteli ve güven odaklı bir satış sonrası deneyim yaşamanın keyfini çıkarabilmektedir.

Alcatel Resmi Sosyal Medya Hesapları

Yenilikçi teknolojileri herkes için erişebilir kılmak adına yola çıkan Alcatel markası, 2006 yılında beri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye pazarında da fiyat politikasını bu stratejisine göre belirlemektedir. Daha uygun fiyatlı, kaliteli ve yenilikçi teknoloji ürünlerini müşterileriyle buluşturmaya devam eden Alcatel markasının satış sonrası hizmet ve ürün garanti desteği de oldukça gelişmiştir. Alcatel markalı tüm akıllı telefon, tablet, laptop ve giyilebilir teknoloji ürünleri hakkında en güncel gelişmeleri yakından takip edebilmek için Alcatel resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Alcatel müşteri temsilcisi birimi bu sosyal medya hesapları üzerinden zaman zaman çeşitli indirim kampanyaları ve takipçi çekilişleri de düzenlemektedir. Bu tür kampanyaları kaçırmamak ve sunulan avantajlardan yararlanmak için Alcatel resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz:

Scroll to Top