Algida Müşteri Hizmetleri

Algida Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dünyanın en büyük dondurma markaları arasında yer edinen Algida, Unilever firmasına aittir. Ayrıca dünyanın birçok ülkesinde farklı isimlerle hizmet verse de genellikle Wall’s adıyla bilinir. Algida, Türkiye’de geniş bir dağıtım ağına sahiptir ve ülkenin her noktasında kolayca bulunabilir. Zincir marketlerden yerel marketlere kadar birçok noktada Algida markalı ürünleri bulabilirsiniz.

Algida müşteri hizmetleri 444 25 19 numarasıyla ürün bilgisi, fiyat listesi, dondurma satışı, şikayet, bayilik vb. konularda ücretsiz danışmanlık sunuyor.

1990 yılında Türkiye pazarına giren Algida dondurma, kısa sürede hızlı bir büyüme yaşadı. Ürün çeşitliliğinin fazla olması, yaygın bir dağıtım ağının bulunması ve uygun fiyatlı dondurmalarıyla milyonlarca müşteriye ulaşmayı başarmıştır. Aynı zamanda Carte D’or, Max, Frigo, Cornetto, Keyif, Magnum vb. ürünleriyle farklı bütçe ve damak zevklerine hitap ediyor.

İçeriğimizin devamını inceleyerek Algida iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir veya Algida hakkında en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Algida Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 25 19
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 20:00
Cumartesi: 10:00 – 18:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Algida İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 25 19
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresicallcenter.tr@unilever.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Algida ile KazanForm için tıklayın.
Yardım SayfasıAlgida yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Unilever Sipariş0850 955 73 73
Genel Müdürlük AdresiSaray Mah. Dr. Adnan Büyük Deniz Caddesi No: 13v 34768 Ümraniye/ İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0216 633 90 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube

Algida Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Algida ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda Algida çağrı merkezi ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Algida Hangi Ülkenin?

algida

Algida, 1876 yılında İngiltere’de kurulmuştur ve günümüzde İngiltere’ye aittir. Aynı zamanda şirketin merkezi Londra’dadır.

Algida Ürünleri Helal Mi?

Algida ürünleri, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın izni ile üretilir ve ürünlerinde domuz veya domuzdan elde edilen katkılar yoktur. Ayrıntılı bilgi veya sertifikalar için Algida müşteri hizmetleri 444 25 19 numarası ile görüşebilirsiniz.

Algida Bayilik Nasıl Alınır?

algida2

Market, bakkal, büfe ya da kuruyemiş vb. dükkanınızda Algida markalı dondurmaları satabilirsiniz. Algida bayiliği oldukça kolaydır ve düşük maliyete sahiptir. Algida çağrı merkezi numarası ile görüşerek 444 25 19 bayilik başvurusu yapabilir veya bilgi edinebilirsiniz.

Algida ile Kazan Nedir?

Algida markalı ürünlerin kapak veya iç kısmında yer alan kodları Algida uygulamasına veya web sitesine giriş yaparak hediyeler kazanabileceğiniz uygulamadır. Uygulama tamamen yasal olmakla birlikte tüm izinleri almıştır. Detaylı bilgi edinmek için Algida müşteri hizmetleri numarasını 444 25 19 arayabilirsiniz.

Magnum Hangi Ülkenin?

Magnum, Algida markasının bir ürünüdür ve İngiltere merkezli Unilever tarafından üretilir. Unilever, dünyanın dört bir yanında gıda ve temizlik ürünleri satışı yapmaktadır.

Algida Şikayeti Nasıl Yapılır?

algida3

Algida markalı ürün veya diğer konularla ilgili şikayetlerinizi Algida çağrı merkezi numarasına 444 25 19 bildirebilirsiniz. Şikayetleriniz için en kısa sürede çözüm sağlanacaktır.

Algida Siparişi Nasıl Verilir?

Algida dondurma siparişi vermek için Getir, Trendyol Market, Banabi vb. uygulamaları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda işletme sahipleri için Siparişdirekt web sitesini kullanarak sipariş oluşturmak mümkün.

Algida Dondurma Çeşitleri Nelerdir?

algida4

Algida çocuklara özel, glutensiz veya diğer ürünleriyle herkese hitap etmeyi başaran nadir markalar arasında yer alıyor. Aşağıda Algida markasına ait olan ürünlere göz atabilirsiniz:

 • Keyif
 • Cornetto
 • Magnum
 • Carte D’dor
 • Maraş Usulü
 • Boom Boom
 • Viennetta
 • Frigola
 • Max
 • Twister
 • Classics
 • Nogger
 • So Good

Dondurma çeşitlerini ve diğer ürünleri yakından incelemek için tıklayın. 

Scroll to Top