Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri

Allianz Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Allianz Sigorta’nın ürün ve hizmetlerine ilişkin sigortacılık alanında tüm talepleriniz ve merak ettikleriniz için müşteri hizmetleri iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Aktif iletişim kanalarını kullanarak günün her saatinde güncel olarak firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilir ve sigortacılık alanında faaliyet gösteren Allianz Sigorta kurumsal iletişim desteğinden yararlanabilirsiniz. Allianz Sigorta iletişim sayfasını kullanarak güncel iletişim kanalları arasında yer alan tüm yöntemler ile kurumsal destek alabilirsiniz. Online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak firma ile görüşme sağlamanız, ürün ve hizmet detayları hakkında destek almanız mümkündür.

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Allianz Sigorta müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak tüm sigorta ürünleri ve hizmetleri hakkında kurumsal destek alabilirsiniz. Kasko sigortasından hayat sigortasına, BES’ten hasar işlemlerine kadar firma tarafından sigortacılık alanında sağlanan tüm ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak veya işlem gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız gerekecektir. Ambulans ve Asistans hizmetleri için müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet vererek müşterilerinin acil durumlarda sorularının giderilmesini sağlamaktadır.

  • Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 399 99 99
  • Allianz Sigorta Genel Merkez Telefon Numarası: 0 216 556 66 66
  • Allianz Sigorta Faks Numarası: 0 216 556 99 79
  • Allianz Sağlık Sigortası Doktor/Hemşire Danışma Hattı: 444 91 17

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Allianz Sigorta müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak 7/24 ambulans ve asistans hizmetleri için destek alabilirsiniz. Öte yandan sağlık sigortası ürünlerine sahip müşterilerin yine günün her saatinde Dr. Allianz danışma hattını arayarak deneyimli doktor ve hemşirelerden destek sağlık danışma hizmetleri alabilirler. Acil durumlar haricinde de diğer pek çok konu hakkında şikayet, görüş ve önerileriniz için çağrı merkezini arayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanması mümkündür.

Allianz Sigorta Online İşlemler Sayfası

Allianz Sigorta müşterilerinin günün her saatinde güncel iletişim kanalları üzerinden işlem yapmasına gerek kalmadan birçok işlemi bireysel online işlemler menüsü üzerinden gerçekleştirmeleri mümkündür. Çok daha hızlı ve etkili bir hizmet desteği olarak sunulan online işlemler sayfası sayesinde günün her saatinde işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal online işlemler sayfaları üzerinden hizmet durumuna göre işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Allianz Sigorta Online İletişim Formu

Allianz Sigorta iletişim formu üzerinden kişisel iletişim ve kişisel bilgilerinizi form üzerinde ilgili alanlara yazarak şikayet, görüş ve önerilerinizi kolayca firmaya iletmeniz mümkündür. Mesajınızı iletmenizin ardından firma yetkilileri tarafından sorun hakkında yine paylaştığınız iletişim bilgileri üzerinden tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Allianz Sigorta İletişim E – Posta Adresi

info@allianz.com.tr iletişim e – posta adresini kullanarak Allianz Sigorta ve Allianz Hayat Emeklilik tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetlere ilişkin kurumsal destek alabilirsiniz. Resmi yazışmalarınızı yapmadan önce firma tarafından belirlenmiş birçok farklı e – posta adresi arasından sorunlarınıza ilişkin doğru adresi kullanmanız tavsiye edilir.

Allianz Sigorta Şikayet Hattı

Allianz Sigorta ürün ve hizmetlerine dair şikayet bildiriminde bulunmak için tüm güncel iletişim araçlarını kullanabilirsiniz. Şikayet Yönetim Politikası üzerinden şikayet yöntemlerini görebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden de şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

  • Allianz Sigorta Şikayet Hattı: 0850 399 99 99

Allianz Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Allianz Sigorta resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top