Altus Müşteri Hizmetleri

Altus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arçelik çatısı altında Türkiye’de hizmet vermekten olan beyaz eşya üreticisidir. Ürün çeşitliliği içerisinde beyaz eşyaların yanı sıra küçük ev aletleri de bulunmaktadır. 4.000’i aşkın satış noktasına sahiptir. Ankastre cihazlar, klimalar ve kombilerin üretiminde yeni nesil teknolojiyi yakalamayı başarmış olmasıyla satış oranları oldukça yüksek seviyededir. Yeni teknoloji ürünlerini kullanıcılarla her zaman buluşturan bir marka olarak Türkiye’nin önde gelen teknoloji ürünlerini tasarlayan konumda yer alır.

Ülkenin en geniş ve gelişmiş dağıtım sistemlerinden birine sahiptir. Hem ekonomik hem de ileri teknoloji ürünlerini tasarlama hedefiyle yola çıkmış bir marka olarak ön plana çıkar. Türkiye başta olmak üzere Romanya ve Rusya gibi bölgelerde üretim tesisleri bulunmaktadır.

Altus çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara ve iletişim formu ile hertürlü konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Altus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 0 888

Altus Çağrı Merkezi İletişim Formu:
Altus İletişim Formu Linki

Arama Terimleri: altus çağrı merkezi numarası, altus iletişim, altus müşteri hizmetleri, altus müşteri hizmetleri numarası, altus telefon numarası, altus irtibat tel, altus şikayet, altus şikayet numarası, altus iletişim formu, altus destek hattı, altus iletişim bilgileri, altus iletişim numarası, altus şikayet hattı

Scroll to Top