Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri

anadolu sigorta numarasi

Sigortacılık sektörünün lider firmalarından biri olan Anadolu Sigorta tarafından müşterilerinin aldığı tüm hizmetlerden en iyi şekilde yararlanması için kurumsal hizmet sağlanmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı kapsamında Anadolu Sigorta tarafından müşterilerinin yaşadığı tüm sorunlar için gelişmiş iletişim seçenekleri sunulmaktadır. Anadolu Sigorta iletişim kanalları üzerinden firma ile en hızlı ve kaliteli şekilde iletişime geçerek sorunlarınızı firma yetkilileri ile paylaşabilirsiniz.

İster doğrudan isterseniz de online iletişim yöntemlerinden herhangi birini kullanarak firma ile görüşme sağlamanız ve sorunlarınızı en hızlı şekilde iletmeniz mümkündür. İletişim sayfaları üzerinden Anadolu Sigorta ile doğrudan görüşme sağlayabilirsiniz.

Anadolu Sigorta İletişim Merkezi

Anadolu Sigorta iletişim sayfaları üzerinden firma ile görüşme sağlayabileceğiniz tüm yöntemleri görüntüleyebilirsiniz. Farklı tip iletişim kanalları üzerinden hizmet sunana Anadolu Sigorta tarafından müşteri memnuniyeti açısından gelişmiş iletişim seçenekleri sunulmaktadır.

Üzerinden firma ile anında iletişim kurabileceğiniz bölge müdürlüklerinin bilgilerini veya doğrudan genel müdürlük iletişim adreslerini görebilirsiniz.

Anadolu Sigorta Müşteri İletişim Formu

Anadolu Sigorta iletişim formu üzerinden firmanın sağladığı tüm ürün ve hizmetler adına talep, şikayet ve önerilerinizi online ortam üzerinden iletmeniz mümkündür. Kişisel bilgiler ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız halinde sorununuza ilişkin geri dönüş tarafınıza firma yetkilileri tarafından yapılmaktadır. Anadolu Sigorta şikayet veya önerileriniz için sunduğu bu hizmet kapsamında kısa sürede online olarak veya telefon aracılığıyla sizinle iletişim sağlamaktadır.

Anadolu Sigorta İletişim E – Mail Adresi

bilgi@anadolusigorta.com.tr adresi üzerinden firma genel müdürlüğü ile anında e – posta üzerinden resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. Söz konusu adres üzerinden yapacağınız yazışmalarda taleplerinizin açık ve resmi bir dille ifade edilmesi sorun hakkında çok daha kısa sürede netice almanızı sağlar. Ayrıca iletilerinizde iletişim bilgilerinizi de paylaşmayı unutmayanız. E – posta üzerinden firmanın genel müdürlüğünün yanı sıra çeşitli bölge müdürlükleri ile de yazışmanız mümkündür.

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı merkezi üzerinden Anadolu Sigorta ile iletişime geçmek isteyen kişileri için çok daha kısa sürede hizmet sağlanmaktadır. Doğrudan müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek sorunlarınızı telefon üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür.

  • Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 724 0 850
  • Anadolu Sigorta Faks Numarası: 0850 744 0 745

Anadolu Sigorta Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden doğrudan firma temsilcisi ile görüşme sağlamak için doğrudan: 0850 724 0850 telefon numarasını aramanız yeterlidir. Bunun yanı sıra genel merkez yerine hizmet aldığınız bölge müdürlüğünün çağrı merkezini aramanız da çok daha kısa sürede sorunlarına çözüm önerileri almanızı sağlayabilir. Anadolu Sigorta iletişim numarası üzerinden tüm sorunlarınızı firma yetkililerine aktarabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden güncel olarak kampanya, duyuru ve yönlendirme yapan Anadolu Sigorta tarafından güncel olarak kullanılan tüm sosyal medya platformları üzerinden destek sağlanmaktadır. Müşterilerinin iletişim konusunda kesintisiz olarak destek alması için aktif olarak kullanılan resmi sosyal medya hesapları ile doğrudan sorunlarınızın çözümü için alternatif iletişim yöntemlerini kullanabilirsiniz. Twitter, Facebook, Instagram, Youtube ve Linkedin gibi platformlar üzerinden Anadolu Sigorta resmi hesaplarını takip ederek sorunlarınızın için en kısa yoldan çözüm bulabilir veya güncel duyurulardan hemen haberdar olabilirsiniz.

Anadolu Sigorta kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top