Anemon Otelleri Müşteri Hizmetleri

anemon iletisim

Türkiye geneli pek çok farklı ilde hizmet sunan Anemon Otelleri müşteri memnuniyeti açısından kurumsal iletişim kanalları üzerinden hızlı hizmet sağlamaktadır. Otel hizmetleri veya rezervasyon işlemleri için doğrudan mevcut iletişim kanalları üzerinden yerel otel adresleri ile iletişime geçebilirsiniz. Anemon Otelleri iletişim adresi üzerinden hizmetlere ilişkin sorunlar veya otel bilgileri ve rezervasyon işlemleri için görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti açısından müşterileri için farklı iletişim adresleri üzerinden hizmet sunana Anemon Otelleri tüm müşterileri için kısa sürede çözüm önerileri üretmektedir.

Anemon Otelleri Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anemon Otelleri müşteri hizmetleri numarası ile yerelde hizmet veren oteller ile doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Merkez yerine direkt hizmet aldığınız otel bilgileri ile müşteri temsilcisine bağlanarak sorunlarınızın çok daha kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Otel hakkında genel şikayetlerinizi veya önerilerinizi ise merkez telefon numarası üzerinden iletmeniz mümkündür.

  • Anemon Otelleri Müşteri Hizmetleri Numarası: 236 233 21 11
  • Anemon Otelleri Faks Numarası: 236 233 51 31

Anemon Otelleri Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden Anemon Otellerinin sunduğu tüm ayrıcalıkları ve hizmet detaylarını görüntüleyebilir aynı zamanda sorunlarınızı sosyal medya hesapları üzerinden ileterek çok daha etkili ve kısa süre içinde yardım alabilirsiniz. Popüler sosyal medya platformları üzerinden destek sunana Anemon Otelleri kurumsal adresleri üzerinden güncel olarak paylaşım yapmaktadır. Sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından birçok kurumsal firma tarafından müşteri memnuniyeti açısından sosyal medya üzerinden hizmet sunulmaya başlamıştır. Anemon Otelleri sosyal medya hesapları:

Scroll to Top