Antalya Büyükşehir Belediyesi İletişim

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Antalya belediyesinin konumu değiştikten sonra Antalya büyükşehir belediyesi olması Türkiye büyük şehirleri arasına girmiştir. Türkiye’de en çok turist alan şehirlerinin başında Antalya gelmektedir. Antalya şehir sınırlarının genişlemesinin sayesinde büyük şehir olmuştur. Gelmiş olduğu statü sayesinde bölge ve bölgede yaşayan yerli ve yabancı turistlerin daha iyi koşullarda yaşamlarının sürdürmektedir. Türkiye’nin denize kıyısı olan şehirler arasındadır. Bu sebeb ile tatil için tercih edilen bölgeler arasındadır.

Antalya içerisinde 19 ilçe ve 19 belediye bulunuyor. Antalya büyükşehir belediyesi geçmişi ve tarihi itibari ile konumunu kazandıktan sonra büyük şehir belediyelerinin arasına girmiştir. Antalya büyük şehir belediyesi 2 Eylül 1993 yılında çıkarılan 504 sayılı kanuna göre büyükşehir ünvanını almaya hak kazanmıştır. 2014 yılında yapılan seçimlerle birlikte Antalya sınırları il mülkü haline gelmiştir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 94 20

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@antalya.bel.tr

Arama Terimleri: antalya büyükşehir belediyesi çağrı merkezi numarası, antalya büyükşehir belediyesi iletişim bilgileri, antalya büyükşehir belediyesi çözüm merkezi numarası, antalya büyükşehir belediyesi telefon numarası, antalya büyükşehir belediyesi irtibat tel, antalya büyükşehir belediyesi şikayet hattı, antalya büyükşehir belediyesi mail adresi

Scroll to Top