Arzum Müşteri Hizmetleri

Arzum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev ve mutfak aletleri üreticilerinden Arzum, müşteri hizmetleri destek hattı üzerinden kurumsal destek vermektedir. Firmanın kurumsal iletişim kanallarını kullanarak ürünler hakkında teknik destek alabilir, satın alma ve iade işlemlerine yönelik taleplerinizi iletebilir veya ürün ve hizmetlere ilişkin şikayetlerde bulunabilirsiniz. Arzum iletişim araçlarını kullanarak yapacağınız tüm işlemler en kısa sürede hızlı ve kaliteli bir şekilde taleplerin firma tarafından karşılanmasını sağlayacaktır. Garanti işlemleri ve teknik servis hakkında bilgi almak ve işlem yapmak için de yine iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Arzum Müşteri Yardım Merkezi

Arzum online veya doğrudan satış mağazaları üzerinden alışveriş yapmadan önce yardım sayfası üzerinde yer alan genel satın alma rehberini inceleyerek her konuda ürün ve hizmet faaliyetlerine ilişkin kurumsal destek alabilirsiniz. Ayrıca firma ile görüşme sağlayabileceğiniz güncel tüm iletişim kanalları ve yöntemlerinin neler olduğunu öğrenmek için müşteri hizmetleri yardım ve iletişim merkezi üzerinden işlem yapmanız mümkündür. Üyelik, sipariş ve teslimat, ödeme işlemleri, iade ve değişimler başta olmak üzere her konuda yardım sayfası üzerinden müşteri desteği almanız mümkündür.

Arzum Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak Arzum online satış mağazası veya Arzum mağazalarından yaptığınız alışverişler hakkında yaşadığınız ürün ve hizmet sorunlarına ilişkin bildirimde bulunabilirsiniz. Sadece çağrı merkezi üzerinden değil aynı zamanda diğer güncel iletişim kanallarını da kullanarak müşteri temsilcisi ile görüşme kaydetmeniz mümkündür. Müşteri hizmetlerini günün her saatinde arayarak yardım ve teknik destek alabilirsiniz.

  • Arzum Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 1 800

Arzum Sipariş Takip Ekranı

Arzum online satış sitesi üzerinden vereceğiniz tüm siparişleri alışveriş onayının ardından size gönderilecek sipariş numarası ile kolayca takip edebilirsiniz. Üye sipariş takip sayfasını kullanarak; ‘’Sipariş Numarası’’ ve ‘’E – Posta’’ adresini sorgulama ekranına girerek gönderinin son durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sipariş durumu hakkında en güncel bilgileri görüntülemek için sipariş takip ekranını kullanabilir veya üyelik hesabınıza giriş yaparak ‘’siparişlerim’’ bölümünden görüntüleme yapabilirsiniz.

Arzum Şikayet Hattı

Arzum ürün grupları ve mağaza/online hizmetlerine ilişkin her konuda şikayetlerinizi firmaya iletmek için ister iletişim formunu kullanabilir isterseniz de diğer güncel tüm iletişim kanallarını kullanarak firmaya sorunlarınızı iletebilirsiniz. En etkili ve kısa sürede yanıt alabileceğiniz şikayet hattı ise firmanın müşteri hizmetleri telefon numarası olacaktır. Bu sayede tüm şikayetleriniz hakkında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak hızlı çözümler elde etmeniz mümkündür.

  • Arzum Şikayet Hattı: 0 850 222 1 800

Arzum Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Arzum birçok farklı sosyal medya platformu üzerinde kurumsal hesapları ile hem kampanya ve ürün hizmet duyuruları paylaşmakta hem de müşteri desteği vermektedir. Arzum resmi tüm sosyal medya hesapları:

Scroll to Top