ASKİ Müşteri Hizmetleri

ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Anakara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) hizmetlerine ilişkin abonelik, arıza bildirimi, sayaç ve kurumsal diğer tüm hizmetlerine yönelik ASKİ iletişim kanalları üzerinden işlem yapmanız mümkündür. Kurumun tüm iletişim kanalları kısa süre içinde Ankara’da yaşayan vatandaşların su ve kanalizasyon hizmetlerine yönelik sorunlarının çözümünü hedeflemektedir. Online ve doğrudan iletişim kanalları üzerinden aktif olarak 7/24 iletişim desteği sağlayan kurumun tüm iletişim kanalları en kısa sürede çözüm üretmeye yönelik hizmet sunar. Online işlemler sayfası üzerinden de birçok farklı işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür.

ASKİ Çağrı Merkezi Telefon Numarası

ASKİ kurumsal çağrı merkezi iletişim numaraları üzerinden kurumla her konuda görüşme sağlamanız mümkündür. Kartlı Sayaç Arıza numarası ve genel şikayet veya talepler için çağrı merkezi üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür. Mavi Masa Çağrı Merkezi üzerinden de ayrıca vatandaşların ASKİ hizmetlerine yönelik tüm konularda kurumsal destek alması mümkündür. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz tüm iletişim numaraları ASKİ’nin hizmet alanı içine giren her konuda sizlere kurumsal destek ve çözüm önerisi sunacaktır.

  • ASKİ Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0 312 616 10 00
  • ASKİ Mavi Masa Çağrı Merkezi: 153
  • ASKİ Kartlı Sayaç Arıza Telefon Numarası: 444 25 32
  • ASKİ Faks Numarası: 0 312 324 53 01

ASKİ Çağrı Merkezine Direkt Bağlanma

Arıza bildirimi, abonelik ve ödeme işlemleri ile ASKİ’nin diğer tüm hizmetlerine yönelik he konuda destek almak için üç haneli çağrı merkezi telefon numarasını kullanabilirsiniz. Çağrı merkezini günün her saatinde arayarak 7/24 olası arıza veya şikayet bildirimlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra herhangi bir tuşlama yapmadan direkt kurum temsilcisine bağlanmanız mümkündür.

ASKİ Abone Online İşlemler Merkezi

Online işlemler sayfası üzerinden ASKİ hizmetlerine yönelik birçok konuda kurumsal destek almanız mümkündür. İl/ilçe müdürlükleri iletişim kanallarını kullanmak zorunda kalmadan direkt online işlemler menüsü üzerinden birçok farklı konuda destek almanız mümkündür. Ödeme işlemlerinden başvuru işlemlerine kadar ASKİ’nin Ankara ve ilçelerinde sunduğu hizmetlere yönelik işlem gerçekleştirilebilir.

ASKİ İletişim E – Posta Adresi

bilgiedinme@aski.gov.tr elektronik posta adresini kullanarak kurumun hizmetlerine ilişkin her konuda bilgi edinebilir, teknik destek alabilir veya şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Kurumsal veya bireysel olarak yapacağınız tüm resmi yazışmalarınızda açık bir dille sorunlarınızı e – posta adresi üzerinden iletmeniz mümkündür.

ASKİ İletişim Formu

ASKİ şikayet, öneri ve başvurular için kullanabileceğiniz Mavi Masa iletişim formu sayesinde online olarak tüm sorunlarınızı iletmeniz mümkündür. Kişisel ve iletişim bilgilerinizi form üzerinde yer alan bölümlere girdikten sonra, mesajınızı yazarak gönderebilirsiniz. Öte yandan aynı sistem üzerinden başvuru takibi ve sorgulama işlemlerinin de yapılması mümkündür.

ASKİ Şikayet Hattı

Şikayet bildirimlerinizi online iletişim kanalları üzerinden ASKİ’ye bildirebilir veya diğer güncel kurumsal iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Şikayet bildirimi için e – posta veya çağrı merkezi iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Online şikayet iletişim formunu kullanarak da hızlı yanıt alabilir ve şikayetlerinizin çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

ASKİ Resmi Sosyal Medya Hesapları

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) dijital dönüşüm politikaları kapsamında sosyal medya, online web işlemleri ve mobil uygulamalar üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Sosyal medya hesapları üzerinden duyuruları takip edebilir ve geri bildirimleriniz için etkileşimde bulunabilirsiniz. ASKİ sosyal medya hesapları:

Scroll to Top