Atasay Müşteri Hizmetleri

Atasay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Atasay Kuyumculuk San. ve Tic. A.Ş. ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm müşterilerinin şikayet, öneri ve geri bildirimlerini yapmaları için güncel iletişim kanallarını kullanması mümkündür. Müşterilerinin kaliteli ve hızlı kurumsal çözüm önerileri almalarını sağlayan Atasay, müşteri hizmetleri çağrı merkezi, online iletişim desteği ve diğer pek çok alternatif iletişim kanalı üzerinden müşteri desteği sağlar. Yardım merkezi üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemler firmanın ürün ve hizmetleri hakkında etkili çözümler almanızı sağlayacaktır. Atasay iletişim merkezi üzerinde yer alan tüm iletişim araçları en hızlı şekilde işlem gerçekleştirmenizi sağlar.

Atasay Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Atasay müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasını arayarak çalışma saatleri içinde istediğiniz her konuda yardım alabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim numarası veya WhatsApp iletişim numarasını kullanarak firma yetkilileri ile telefon aracılığıyla görüşmeniz mümkündür. Çağrı merkezi dışında alternatif online iletişim kanallarını da kullanarak kurumsal destek almanız mümkündür.

  • Atasay Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 800 42 82
  • Atasay WahtsApp İletişim Numarası: 0 535 365 84 68

Atasay Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Atasay resmi satış mağazaları veya online satış sitesi üzerinden yapacağınız tüm alışverişlere yönelik, ürün ve hizmet detaylarına ilişkin merak ettiğiniz sorulara yanıt almak veya sorunlarınızı iletmek için müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim numarasını arayabilirsiniz. Hafta içi: 08.00 – 18.00 saatleri arasında, hafta sonu: 09.00 – 14.00 saatleri arasında aramalarınızı yaparak direkt müşteri temsilcisi ile çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür.

Atasay Müşteri Yardım ve İletişim Merkezi

Atasay kuyumculuk hizmetlerine yönelik her kurumsal destek almak ve tüm ürün ve hizmet detaylarına ilişkin hızlı çözüm önerileri alarak işlem gerçekleştirmek için yardım merkezi üzerinde yer alan hızlı yanıtları incelemeniz mümkündür. Özellikle online mağazalar üzerinden yapacağınız işlemlere yönelik tüm hizmetler için hızlı yanıt sisteminden yararlanabilirsiniz. Diğer yandan ürün ve hizmet talep ettiğiniz mağazalarla doğrudan iletişim geçmek için mağaza iletişim kanallarını kullanmanız tavsiye edilir.

Atasay Online İletişim Formu

Atasay müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanarak kısa süre içinde firmaya her konuda görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür. Günün her saatinde kullanabileceğiniz online iletişim formu üzerinden firma temsilcileri iletişim bilgilerinizi kullanarak size geri dönüş yapacaktır.

Atasay Şikayet Hattı

Atasay ürün ve hizmetleri hakkında tüm şikayet bildirimlerinizi kısa süre içinde firmaya iletmek için en etkili yöntem çağrı merkezini kullanmak veya Whatsapp iletişim numarasını kullanarak taleplerinizin iletilmesini sağlamaktır. Bu sayede en kısa süre de kurumsal destek alabilirsiniz.

  • Atasay Şikayet Hattı: 0 850 800 42 82 / 0535 365 84 68

Atasay Sipariş Takip Adresi

Atasay’ın online satış mağazası üzerinde yer alan altın ve pırlanta kategorileri altında yer alan tüm ürünlerin sipariş verilmesinin ardından gönderi takibinin online olarak yapılması mümkündür. Hesabınıza giriş yaparak siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Gönderi durumunu öğrenmek için ‘’siparişlerim’’ bölümünü kullanabilir ve güncel sipariş takibi yapabilirsiniz.

Atasay Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesaplarını takip ederek Atasay’ın tüm ürün ve hizmetleri hakkında en güncel kampanyalar ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Öte yandan sosyal medya hesaplarından kurumsal destek alarak rahatlıkla ürün ve hizmet detaylarına ilişkin geri bildirim verebilir veya merak ettiğiniz soruları iletebilirsiniz. Atasay sosyal medya hesapları:

Scroll to Top