Atiker Müşteri Hizmetleri

atiker musteri hizmetleri

Atiker Sıralı Otogaz Sistemleri ürün ve hizmetlerine ilişkin taleplerinizi, şikayetlerinizi veya önerilerinizi firmanın güncel iletişim kanalları üzerinden yapabilirsiniz. Atiker iletişim kanallarını kullanarak doğrudan veya online iletişim kanalları ile firma temsilcileri ile görüşme sağlamanız mümkündür. İster çağrı merkezi üzerinden isterseniz de online iletişim formu üzerinden firma ile hızlı görüşme yaparak sorunlarınızı bildirebilir veya ürün ve hizmet detayları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası ile görüşme yapacak kişilerin mesai saatleri için müşteri temsilcisine bağlanması mümkündür.

Atiker Müşteri Destek Merkezi

Atiker Metal A.Ş. müşteri iletişim merkezi üzerinden firma ile görüşme sağlayacağınız en kolay iletişim yöntemini seçerek işlem gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası, e – posta ve online iletişim formu üzerinden aktif olarak müşteri desteği sunan firma ile söz konusu iletişim kanallarından birini kullanarak görüşme sağlayabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri desteğini kesintisiz olarak farklı tür iletişim kanalları üzerinden sunmaya devam eden firma, müşteri talep, şikayet ve önerilerini bu kanallar üzerinden değerlendirmektedir.

Atiker İletişim Formu

Atiker ürün ve hizmetleri hakkında merak ettiğiniz veya dile getirmek istediğiniz her konuda online iletişim formunu kullanarak işlem yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat tüm talep, şikayet ve önerilerinizi müşteri online iletişim formu üzerinden göndererek sorunlarınıza kısa sürede çözüm önerileri alabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve mesajınızı yazarak göndereceğiniz formun ardından sorun hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Atiker Müşteri Hizmetleri E – Posta Adresi

musterihizmetleri@atiker.com.tr müşteri iletişim e – posta adresini kullanarak her konuda firma ile resmi yazışma başlatmanız mümkündür. Günün her saatinde e – posta iletişim adresini kullanarak sorunlarınızı bildirmeniz mümkündür. E – posta ile görüşme yapmak isteyen kişilerin resmi ve açık bir dille iletilerini yazdıktan sonra iletişim bilgilerini de ekleyerek daha hızlı çözüm önerileri almaları mümkündür.

Atiker Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşterilerine kaliteli hizmet sunmak ve kurumsal iletişim kanalları ile sorunlarına çözümler üretmek için müşteri hizmetleri birimi ile hizmet sunan Atiker, çağrı merkezi iletişim numarası ile etkili çözümler sunar.

  • Atiker Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 2 285
  • Atiker Genel Merkez Telefon Numarası: +90 332 285 0 285
  • Atiker Faks Numarası: +90 332 285 0 286

Atiker Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Atiker çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Mesai saatleri içinde yapacağınız tüm aramalar için müşteri temsilcisi tarafından sorunlarınız hakkında çözümler sunulur. Müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak her konuda kurumsal destek alabilirsiniz.

Atiker Şikayet Hattı

Atiker iletişim kanallarının tamamını kullanarak firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunları ve şikayet bildirimlerinizi yapmanız mümkündür. Şikayetleri için ayrı bir hat oluşturmayan firma, müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden ve iletişim formu üzerinden şikayetleri kabul eder.

  • Atiker Şikayet Hattı: 444 2 285

Atiker Sosyal Medya Hesapları

Atiker kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden firmanın güncel kampanya ve duyurularını takip edebileceğiniz gibi ürün ve hizmetler hakkında geri bildirimlerinizi de verebilirsiniz. Günün her saatinde sosyal medya hesapları üzerinden firma ile görüşerek etkili geri dönüşler almanız mümkündür. Firma tarafından popüler sosyal medya platformları üzerinden hizmet verilmektedir. Atiker sosyal medya hesapları:

Scroll to Top