Atv İletişim

Atv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Atv izleyici temsilcisi ile görüşmek ve yayınlara ilişkin her konuda bildirimde bulunmak için farklı iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Öte yandan Atv haber WhatsApp irtibat numarasını kullanarak kaydettiğiniz veya bildirmek istediğiniz önemli konularda kanal hızlı görüşme sağlayabilirsiniz. Dizi, ana haber, programlar, reklam ve işbirlikleri hakkında her konuda görüşme sağlamak için firmanın alternatif iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Atv iletişim adresleri arasında doğrudan çağrı merkezi telefon numarası yer almadığı için online iletişim kanalları üzerinden veya sosyal medya aracıyla sorunlarınızı iletmeniz mümkündür.

Atv Künye ve İletişim Merkezi

Atv medya hizmetlerine ilişkin tüm konularda geri bildirimlerinizi veya kurumsal taleplerinizi kanala iletmek için iletişim kanalları üzerinde belirlenen iletişim kanalları ile yapmanız gerekir. AHaber veya Atv hakkında tüm konularda bildirimlerinizi en kısa sürede iletmek için kullanabileceğiniz tüm iletişim kanalları kısa sürede yanıt almanızı sağlayacaktır. Online iletişim kanalları üzerinden yapacağınız görüşmeler sayesinde çok daha kısa sürede yanıt almanız mümkündür. E – posta ile veya doğrudan iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlamanız ve talep, şikayet ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür.

Atv Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Türkiye’nin en köklü televizyon kanallarından biri olan Atv ile ilgili olarak izleyici taleplerinin veya kurumsal işbirlikleri hakkında görüşmelerinizi yazışma adresi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Güncel tüm iletişim numaraları ile görüşmek istediğiniz konuya göre taleplerinizi telefon numarası üzerinden iletmeniz mümkündür. Atv tarafından güncel olarak telefon ilet iletişim desteği sağlanmamaktadır. Ancak AHaber ile görüşmelerinizi güncel telefon numaraları üzerinden yapmanız mümkündür.

  • Atv Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0 212 300 66 66
  • Atv Faks Numarası: 0 212 354 46 59
  • Atv Haber WhatsApp İhbar Hattı: 050 188 10 00

Atv İletişim Formu

Atv iletişim formunu kullanarak aklınıza gelebilecek her konuda mesajlarınızı kanala ileterek sunulan medya hizmetlerine yönelik etkili dönüşler alabilirsiniz. Güncel iletişim adreslerini kullanarak en kısa sürede kanal ile görüşme sağlayabilir ve kurumsal iletişim desteği alabilirsiniz. ‘’Bize Ulaşın’’ sayfası üzerinden sorunlarınızı en kısa sürede iletişim formu üzerinde yer alan bölümleri kullanarak kanal iletmeniz mümkündür.

Atv İletişim E – Posta Adresi

iletişim@atv.com.tr elektronik posta adresi üzerinden Atv ile yazışma gerçekleştirerek tüm konularda sorunlarınızı yetkililere iletmeniz mümkündür. Öte yandan izleyici temsilcisi ile görüşme sağlamak ve her konuda izleyici taleplerinizi iletmek için: izleyicitemsilcisi@atv.com.tr elektronik yazışma adresini kullanarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Online iletişim kanalları üzerinden çok daha hızlı bir şekilde görüşme sağlamanız mümkündür.

Atv Şikayet Hattı

Turkuvaz Aktif Televizyon Prodüksiyon A.Ş. bünyesinde yayın faaliyetlerine devam eden Atv ile ilgili her konuda şikayetlerinizi bildirmek için güncel online iletişim formunu kullanabilir veya diğer aktif iletişim kanalları üzerinden e – posta ile veya telefonla şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Her konuda kurumsal yardım almak ve şikayet bildirimlerinin kısa süre içinde gerçekleştirilmesini sağlamak için iletişim hattı ile görüşme sağlayabilirsiniz. İletişim numarası üzerinden şuan için aktif hizmet sunmayan Atv, iletişim formu üzerinden izleyicilerine en kısa sürede yanıt verir.

Atv Resmi Sosyal Medya Hesapları

Atv’nin kurumsal resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak yayın akışı, dizi ve programlar ile diğer tüm konularda güncel duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Atv ile ilgili her konuda ayrıca geri bildirimlerinizi sosyal medya hesaplarını kullanarak yayıncı kuruluşun temsilcilerine iletmeniz mümkündür. Atv’nin resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top