Avea Müşteri Hizmetleri

avea iletisim numarasi

Avea hattı kullanıcıları için firma tarafından birçok farklı alternatif iletişim kanalı belirlenmiştir. Bu iletişim kanalları üzerinden anlık olarak Avea ile iletişime geçerek karşılaştığınız tüm sorunlar için kalıcı çözüm önerileri elde edebilirsiniz. Türkiye’de en çok kullanıcıya sahip olan GSM operatörlerinden biri olan Avea’nın sayısız iletişim kanalı sayesinde kurumsal veya bireysel müşterilerin tüm hizmetlerden anında yararlanması mümkün hale getirilmiştir. Avea iletişim numarası üzerinden veya online destek merkezinde belirtilen adreslerden sorunlarına ilişkin tüm işlemlerinizi kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Avea Destek Merkezi

Avea kurumsal veya bireysel müşterileri için sunulan destek hizmetlerinden yararlanmak için firmanın mevcut iletişim kanallarını kullanmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra internet ve sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından birçok farklı kurumda olduğu gibi Avea tarafından da sosyal medya, online canlı yardım ve SMS yardım gibi sistemler aktif olarak kullanılabilmektedir.

Üzerinde yer alan işlem kanallarından herhangi birini kullanarak firma ile anında iletişime geçmeniz mümkündür. Bağlantı adresi üzerinde ayrıca kurumsal ve bireysel müşteriler için ayrı ayrı işlem kanalları belirlenmiştir.

Avea İletişim Formu

Online iletişim formlarını kullanarak kurumsal veya bireysel şikayetlerinizi firmaya iletebilirsiniz. Avea online iletişim formu üzerinde yer alan kişisel bilgiler ve iletişim konusuna göre dilediğiniz sorun veya talep hakkında bildirim işleminde bulunabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden biri olan Avea’nın tüm hizmetlerinden anında yararlanmanız mümkündür.

Avea E – Mail Adresi

Olası sorunlarınıza ilişkin firma ile yazışmanız gereken durumlarda kurumsal e – posta adresi ile şikayetlerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Avea Şikayet Hattı

Tarife, internet, kurumsal hizmetler, televizyon, telefon vb. hizmetlere ilişkin karşılaştığını tüm sorunlar için Avea şikayet hattını kullanarak personel veya hizmet hakkında şikayet talebi oluşturabilirsiniz. Avea firması ile ilgili tüm şikayetleriniz için:

Bağlantı adreslerini kullanarak hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Avea ile telefon ile görüşmek isteyen tüm müşterileri için iki farklı müşteri hizmetleri numarası belirlenmiştir. Söz konusu numaralar yine bireysel ve kurumsal müşterilere göre belirlenmektedir.

  • Avea bireysel müşteri hizmetleri numarası: 444 1 444
  • Avea kurumsal müşteri hizmetleri numarası: 444 5 444

Müşteri iletişim merkezine SMS ile ulaşmak isteyen müşteriler ise: ‘’YARDIM’’ boşluk ‘’Bilgi Talebi/Mesaj Metni’’ yazılarak 6616’ya kısa mesaj gönderilir. SMS gönderiminin ardından tarafınıza talepte bulunduğunuz konu hakkında detaylı bili iletilir.

Avea Müşteri Temsilcisine Direkte Bağlanma

Avea müşteri temsilcisi ile doğrudan iletişime geçmek için takip edeceğiniz birçok farklı yöntem bulunmaktadır. 444 1 444 veya 444 5 444 çağrı merkezini aradıktan sonra karşınıza çıkan ana menü üzerinden sırasıyla:

  • 1 – 3 – 1 – 4

Rakamları tuşlanarak doğrudan Avea müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilir. Bu sayede uzun süre beklemenize gerek kalmadan tüm sorunlarınız için alternatif çözüm önerilerini müşteri temsilcisinden öğrene bilirsiniz.

Avea Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya üzerinden tüm müşterileri için aktif olarak destek sunana Avea, kısa sürede firma ile yaşanan sorunların ortadan kaldırılması için hizmet sağlamaktadır. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden; Twitter, Facebook ve Instagram başta olmak üzere diğer birçok farklı platformdan iletişim kurabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden yapılan başvurular için kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Scroll to Top