Avis Müşteri Hizmetleri

avis numarasi

Araç kiralama hizmetleri ile Türkiye’de geniş bir kitleye hitap eden Avis müşteri memnuniyeti açısından hızlı iletişim kanalları ile de hizmet sağlar. İster çağrı merkezi isterseniz de online iletişim merkezleri üzerinden firma ile iletişime geçerek tüm sorunlarınız için hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. 40 yılı aşkın süredir faaliyetlerine devam eden firma ile görüşmeden önce online hizmetler üzerinden sorunlarınızın çözümü için alternatifleri incelemeniz tavsiye edilmektedir. Avis telefon veya diğer iletişim kanalları üzerinden sorunlarınız için en kısa sürede etkili ve kaliteli hizmet sunar.

Avis Müşteri Destek Merkezi

Avis yardım merkezi üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanarak firma ile ilgili tüm sorunlarınızı kısa süre içinde iletmeniz mümkündür. Türkiye genelinde tüm müşterileri için farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet veren Avis, kısa süre içinde iletişim kanalları üzerinden sorunların çözümünü sağlar. İletişim merkezi üzerinden Türkiye genelinde hizmet sağlayan bayilikleri görüntüleyebilir ve her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için firmanın mevcut iletişim kanallarını görüntüleyebilirsiniz.

Bağlantı adresleri üzerinden Avis iletişim bilgilerine hızlı erişim sağlamanız mümkündür.

Avis İletişim Formu

Kişisel bilgiler ve mesajınızı Avis iletişim formu üzerinden firmaya elektronik ortam üzerinden ileterek tüm sorunlarınızı veya görüşlerinizi firma yetkilileri ile paylaşmanız mümkündür. İletişim formunda yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduğundan emin olmanız tavsiye edilmektedir. Avis rezervasyon veya diğer hizmet detaylarına ilişkin konularda tüm sorunlarınız:

Üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür.

Avis İletişim E – Posta Adresi

İletişim formunun dışında Avis ile e – posta üzerinden resmi yazışmalarınızı yapmak için iki farklı e – mail adresi kullanmanız mümkündür. Her türlü öneri ve yorumlarınız için veya rezervasyon işlemleri için farklı e – posta adresi kullanmanız mümkündür.

Avis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Her türlü arıza, kaza veya benzeri durumlar için 7/24 acil durum müşteri hizmetlerini arayarak anında hizmet alabilirsiniz. Bunun dışında öneri ve görüşlerinizi 08.00 – 17.00 saatleri arasında hafta içi firmaya iletmeniz mümkündür.

  • Avis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 28 47
  • Avis Yurtdışı Aramaları İçin: 0 216 444 28 47

Avis Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

444 28 47 numaralı çağrı merkezini aradıktan sonra tüm acil durumlarda müşteri temsilcisi ile görüşmek için ‘’2’’ rakamını tuşlamanız yeterlidir. Müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra karşınıza gelen ana menüden ‘’2’’ rakamını tuşladıktan sonra doğrudan acil durumlar için 7/24 müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. Kaza, arıza ve benzeri tüm durumlar için aynı çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Diğer konularda yardım almak için acil durum hattını kullanmanız tavsiye edilmez.

Avis Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden Avis hizmetlerinin tüm detaylarını görebilir, duyuru ve bültenleri takip edebilir veya müşteri destek hesapları üzerinden yaşadığınız sorunlar için sosyal medya üzerinden destek alabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük araç kiralama firmalarından biri olan Avis’in sosyal medya hesapları üzerinden yardım almadan önce resmi hesaplar ile iletişime geçtiğinizden emin olunuz. Popüler sosyal medya platformları üzerinden sağlanan tüm hizmetler için resmi hesapları takip etmeniz ve DM yoluyla veya doğrudan mesajınızı ileterek sorunlarınıza hızlı çözüm önerileri almanız mümkündür. Avis kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top