Avon Müşteri Hizmetleri

Avon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Avon Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 250 28 66

Avon gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok kozmetik ürünleri satış mağazaları’nın müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Avon çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Avon çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Avon müşterileri’nin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Avon ürünleri hakkında şikayet veya öneri, Avon ürünleri iadesi ve değişimi gibi işlemler yer almaktadır.

Avon çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Avon çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Avon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0212 473 11 00 

Avon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 250 28 66 – (Avon Satış Temsilcisi iseniz, her türlü konuda bilgi ve yardım almak için Müşteri hizmetleri İletişim Merkezi’ni arayınız.)

Avon Danışma Hattı Telefon Numarası:
0850 221 10 10 – (Müşteri veya Satış Temsilcisi olmak için lütfen Danışma Hatlarını arayınız.)

Arama Terimleri: avon iletişim bilgileri, avon telefon no, avon irtibat tel, avon canlı destek, avon müşteri temsilcisi, avon şikayet hattı

Scroll to Top