Avrupa Networking Müşteri Hizmetleri

Avrupa Networking Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1990 yılında ticari olarak faaliyetlerine başlamış olup günümüzde hızla yayılarak üretim ve satış faaliyetlerinde devam etmektedir. Erkek bayan ve çocuk tekstil ürünleri satışı sağlanmaktadır. Tamamen yün ürünler satışa sundukları gibi miorre ve saf yün gibi çeşitli markalar satışa sunulmaktadır. İç ve dış giyim için her zaman kullanılabilecek tarzda ürünler satıldığı gibi hamile giyimine yönelik ürünler de sunması sayesinde geniş kitlelerce tercih edilebilmektedir. İç çamaşırlarda dikişsiz modellerinde bulunması sayesinde iş yaşantısında kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir.

Temizlik konusunda da işleri kolaylaştıracak microfiber temizlik ürünlerin satışı sayesinde evlerin ve mekanların temizliği daha kısa sürede daha hijyenik olarak gerçekleştirilir. Avrupa networking ürünlerinin uygun fiyatlar sunması sayesinde alıcı olmak cazip geldiği gibi isteğe bağlı olarak temsilci olunup gelir elde edilebilmektedir.

Ek iş olarak ya da çalışmayan kişilere de iş imkanı sunmakta olup katalog ile satış imkanı sunmaktadır. Temsilci üyeliği hiç bir ücret ödemeksizin internet sitesinden gerçekleştirilmektedir. Kozmetikten giyime, temizlik malzemelerine kadar satılan ürünler, bulunmakta olup bu ürünlerin zaruri ihtiyaçlar olması sayesinde temsilcilere bu sayede yüksek gelirler de sağlamaktadır.

Avrupa Networking Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 216 420 09 66

Avrupa Networking Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
mh@avrupanetworking.com

Avrupa Networking İletişim Adresi:
Avrupa Tekstil Kozmetik A.Ş.
Pierre Cardin Plaza
İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Zırnık Sokak. No:1/A
Tuzla – İSTANBUL

Arama Terimleri: avrupa networking çağrı merkezi, avrupa networking iletişim bilgileri, avrupa networking iletişim numarası, avrupa networking telefon numarası, avrupa networking şikayet hattı, avrupa networking müşteri hizmetleri numarası, avrupa networking tel no

Scroll to Top