Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri

axa sigorta numarasi

Sigorta hizmetleri ile müşterilerine destek sağlayan Axa Sigorta, müşterilerinin kaliteli ve hızlı bir şekilde yaşadıkları sorunları veya önerilerini firmaya iletmeleri için farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlanmaktadır. Axa Sigorta iletişim hattı üzerinden firma yetkilileri ile doğrudan iletişime geçebileceğiniz gibi online işlemler üzerinden sorunlarınızı çok daha kısa sürede iletmeniz mümkündür. İster çağrı merkezi üzerinden isterseniz de iletişim formu üzerinden hizmetlere ilişkin karşılaştığınız sorunları iletmeniz mümkündür. Türkiye’nin en kurumsal ve büyük sigorta acentelerinden biri olan Axa Sigorta, Türkiye’nin farklı noktalarında bayilikleri ile destek sağlamaktadır.

Axa Sigorta İletişim Merkezi

Müşteri iletişim merkezi üzerinden Axa Sigorta ile görüşme sağlayabileceğiniz en basit yöntemleri öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi ve online iletişim kanalları üzerinden hizmet sunan Axa Sigorta tarafından müşteri memnuniyeti açısından 7/24 tüm işlem kanalları açık tutulmaktadır. Bu sayede günün her saatinde şikayet, öneri veya taleplerinizi firma ile paylaşarak anında çözüm önerilerini almanız mümkündür. Axa Sigorta hizmetleri kapsamında ayrıca birçok farklı hizmet ve sorun için online işlem kanallarını tercih etmeniz de mümkündür.

Bağlantı adresi üzerinden firmanın tüm iletişim bilgilerine ve merkez ofislerine anında erişim sağlayabilirsiniz.

Axa Sigorta Müşteri İletişim Formu

Kurumsal firmalar tarafından internet kullanımının yaygınlaşmasının ardından birçok farklı hizmet elektronik ortama taşınmıştır. Axa Sigorta tarafından başlatılan online iletişim formu hizmeti sayesinde her konuda sorunlarınızı form üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. Axa Sigorta ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunlar veya öneriler için iletişim formunu kullanarak hizmet almanız mümkündür. Şikayet, talep, öneri, ürün fiyat bilgisi, müşteri memnuniyeti ve cep telefonu sigortası konuları başta olmak üzere her konuda iletişim formu ile Axa Sigorta ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Axa Sigorta İletişim E – Mail Adresi

iletişim@axasigorta.com.tr adresi üzerinden firma ile tüm resmi yazışmalarınızı e – posta üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. E – posta üzerinden firma ile iletişime geçmeden önce Axa Sigorta tarafından sağlanan diğer iletişim hizmetlerini incelemeniz tavsiye edilmektedir. Firma ile görüşmelerinizi ister online iletişim kanalları üzerinden isterseniz de doğrudan çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz.

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Axa Sigorta hizmetlerine ilişkin sorunlarınızı 7/24 hizmet veren çağrı merkezi üzerinden çözüme kavuşturmanız mümkündür. Firmanın müşteri hizmetleri numarasını kullanarak doğrudan genel merkezle görüşme sağlayabileceğiniz gibi hizmet aldığınız bayilerin iletişim kanalları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

  • Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 250 99 99
  • Axa Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 334 24 24
  • Axa Sigorta Faks Numarası: 0 212 252 15 15

Axa Sigorta Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0850 250 99 99 numaralı çağrı merkezini kullanarak firma ile doğrudan iletişime geçmeniz mümkündür. Çağrı merkezini aramadan önce hizmet aldığınız merkez ofisini veya bayiyi aramanız çok daha kısa sürede sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayacaktır. Bunun için doğrudan müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız yeterlidir. Firma tarafından tüm müşterileri için sunulan iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak anında hizmet almanız mümkündür.

Axa Sigorta Resmi Sosyal Medya Hesapları

Resmi sosyal medya hesapları üzerinden güncel olarak müşterilerine bilgilendirme hizmeti sağlayan Axa Sigorta tarafından tüm popüler sosyal medya hesapları ile destek sağlanmaktadır. Online iletişim kanalları veya çağrı merkezi üzerinden firma ile iletişime geçerek anında tüm konularda yardım alabilirsiniz.

Scroll to Top