Axess Müşteri Hizmetleri

axess musteri hizmetleri

Müşterilerinin Axess kredi kartı ile yaşadığı sorunlarının kısa sürede kaliteli ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmasını sağlayan Akbank, online iletişim kanalları ve çağrı merkezi üzerinden birçok işlemin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Birçok farklı kart türü ile hizmet veren Axess, müşterilerinin avantajlı alışveriş yapmaları sağlıyor. Kayıp, çalıntı, kart başvurusu veya Axess kredi kartına ilişkin diğer tüm sorunlarınız için banka tarafından belirlenen iletişim adresleri üzerinden sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Türkiye’nin en çok kullanıcıya sahip kredi kartlarından biri olan Axess kredi kartı, Axess krei kartı çağrı merkezi üzerinden veya online işlem sayfaları üzerinden müşterilerine çözüm sağlamaktadır.

Akbank Axess Müşteri Destek Merkezi

Akbank Axess kredi kartı işlemleri için bankanın belirlediği online veya doğrudan iletişim adreslerini kullanmanız mümkündür. Axess karta ilişkin tüm sorunlar için tercih edebileceğiniz bu iletişim yöntemlerine Axess müşteri destek iletişim sayfası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Bağlantı adresi üzerinden tüm Axess kredi kartı çeşitlerinin detaylarını görüntüleyebilir ve ideal iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Tüm Axess kart müşterileri için en hızlı ve etkili iletişim yöntemleri Axess kredi kartı destek merkezi üzerinden sunulmaktadır.

Axess Kredi Kartı İletişim Formu

Axess kredi kartı ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları kredi kartı hizmeti sağlayan Akbank’a iletmeniz gerekmektedir. Online iletişim formları sayesinde kredi kartı başvurusu, kredi kartı takibi, şikâyet formu vb. daha birçok farklı forma erişim sağlayabilirsiniz.

Sayfaları üzerinden anında erişim iletişim formalarına erişim sağlayabilirsiniz. İster online iletişim kanalları üzerinden isterseniz de çağrı merkezi üzerinden sorunlarınızı bankaya iletmeniz mümkündür.

Axess İletişim E – Posta Adresi

Akbank Axess kredi kartlarına ilişkin tüm yasal yazışmalarınızı e – posta üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Axess kredi kartı başta olmak üzere Akbank’ın tüm bankacılık ürün ve hizmetleri için: akbank@akbank.hs03.kep.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca Axess e – mail toplama ve gönderim ilkelerine ilişkin merak ettiklerinizi:

Sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Numarası

Akbank Axess kredi kartına ilişkin kredi kartı limiti öğrenme, kredi kartı borç ödeme, kart şifre işlemleri, hesap kesin tarihi sorgulama, kayıp/çalıntı/yenileme vb. tüm işlemleri çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Akbank Axess kredi kartı işlemleri için 444 25 25 veya 0 850 222 25 25 çağrı merkezlerini aradıktan sonra:

  • Ana menüden ‘’2’’ tuşlanır ve T.C. kimlik numarası veya kar şifresi girilir,
  • Ardından sırasıyla; ‘’2 – 2’’ tuşlanır.

Bu adımları takip ederek Akbank Axess müşteri temsilcisine uzun süre beklemek zorunda kalmadan anında bağlanabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Sosyal Medya Hesapları

Bankalar başta olmak üzere günümüzde kurumsal birçok firma tarafından sosyal medya üzerinden müşterileri için çok daha hızlı ve etkili destek sunulmaktadır. Axess kredi kartı ile ilgili kampanya ve duyuruları takip etmek veya kart işlemleri sırasında yaşadığınız sorunları bankaya en hızlı şekilde ulaştırmak için resmi sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz.

Scroll to Top