Aytemiz Müşteri Hizmetleri

aytemiz musteri hizmetleri

Türkiye genelinde yüzlerce bayi ile akaryakıt dağıtım hizmetleri konusunda faaliyet gösteren Aytemiz, bayi ve müşterilerinin her konuda en kısa sürede sorunlarını iletmeleri ve kurumsal çözüm önerileri almalarını sağlamak için gelişmiş iletişim kanalları üzerinden destek sunmaktadır. Günün her saatinde rahatlıkla Aytemiz iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak kurumsal destek alabilirsiniz. Bayilik başvurusu veya diğer hizmetlere yönelik bildirimde bulunmak ve görüşme sağlamak için güncel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Aytemiz Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Öneri ve şikayetleriniz için firmanın kurumsal online iletişim formunu kullanarak en kısa sürede talepleriniz için geri dönüşler almanız mümkündür. Kurumsal müşteri hizmetleri iletişim politikaları kapsamında birçok iletişim aracı üzerinden destek sunan firma tarafından müşterilerinin 7/24 iletişim ve kişisel bilgileri ile form üzerinden mesajını iletmesini sağlamıştır. Güncel iletişim formunu kullanarak şikayet, öneri ve talepleriniz için:

Aytemiz İletişim E – Posta Adresi

info@aytemiz.com.tr e – posta adresini kullanarak firma ve hizmetleri ile ilgili her konuda yazışmalarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Günün her saatinde iletişim mail adresini kullanarak en kısa sürede taleplerinize etkili çözümler bulabilirsiniz. Öte yandan genel müdürlük mail adresinin dışında Aytemiz Madeni Yağlar ile ilgili olarak yazışmalarınız için: madeniyaglar@aytemiz.com.tr adresini kullanmanız gerekecektir.

Aytemiz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri bilgi hattını kullanarak Aytemiz ile ilgili her konuda ürün ve hizmetlere ilişkin bilgi alabilirsiniz. Güncel iletişim bilgilerini kullanarak yapacağınız tüm görüşmelerde kaliteli ve hızlı sonuçlar almanız için gelişmiş iletişim merkezi üzerinden hizmet sunulur. Gizli müşteri uygulaması ile çoğu zaman belirli dönemlerde hizmet verimliliğini denetleyen firma aynı zamanda gerçek müşterilerinden gelecek geri bildirimlere de değer vermektedir.

  • Aytemiz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 22 98
  • Aytemiz Genel Müdürlük Telefon: 0 212 418 20 20
  • Aytemiz Faks Numarası: 0 212 414 43 80

Aytemiz Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Aytemiz müşteri danışma veya bilgi hattını arayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamak için haftanın 7 günü 08.00 – 02.00 saatleri arasında iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak her konuda kurumsal çözüm önerisi alabilir ve işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çalışma saatleri dışında yapacağınız aramalarda yanıt alamayabilirsiniz. Bu tip durumlarda diğer online iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Aytemiz Şikayet Hattı

Şikayet ve önerilerinizi firmanın online iletişim formu üzerinden yapabileceğiniz gibi müşteri danışma hattını arayarak da her konuda müşteri temsilcilerine şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür. İster online ister doğrudan iletişim kanalları ile yaşadığınız tüm sorunların çözümü için şikayet bildirimi yapabilirsiniz.

  • Aytemiz Şikayet Hattı: 0 800 216 22 98

Aytemiz Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden güncel kampanya ve hizmet duyurularını takip edebilir veya hızlı iletişim aracı olarak kullanabilir ve geri bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her koşulda ve tüm iletişim araçları ile sağlamayı başaran firmanın kurumsal iletişim kanallarından yeterli desteği alamadığınız takdirde doğrudan sosyal medya ile görüşebilirsiniz. Aytemiz sosyal medya hesapları:

Scroll to Top