Banvit Müşteri Hizmetleri

Banvit Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1968 yılında kurulan Bandırma Vitaminli Yem Sanayi ve Ticaret AŞ veya kısa ismiyle Banvit, Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer alır. Banvit, tavuk ve hindi eti için farklı ürünlere sahiptir. Hazır pişmiş ürünlerden çiğ ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Aynı zamanda geniş dağıtım ağı sayesinde Türkiye’nin birçok noktasında kolayca alınmaktadır. Aynı zamanda taze pilici poşetli satan ilk marka olma özelliğine sahiptir. Bununla birlikte yem, yumurta ve balık satışı da yapıyor. Banvit’in %79,48’lik hissesi 2017 itibariyle BRF S.A.’nın bağlı ortaklığı olan BRF GmbH’a satılmıştır. BRF ise Brezilya ve Katar ortaklığındadır. Banvit, Banvitesor web sitesiyle tüketicilerden gelen soruları cevaplamaktadır. Ayrıca satış noktaları, üretim vb. konularla ilgili de online soru sorma imkanı sağlıyor.

Banvit müşteri hizmetleri 0850 288 86 00 numarasıyla üretim, ürün bilgisi, şikayet, memnuniyet vb. konularda tüketicilere destek sunmaktadır.

İçeriğimizin devamında Banvit iletişim kanallarını inceleyebilir veya Banvit hakkında en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Banvit Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 288 86 00
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 08:00 – 17:30
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Banvit İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 288 86 00
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresibilgi@banvit.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Banvit’e SorSorularınızı online sormak için tıklayın.
Faks0266 733 86 18
Genel Müdürlük AdresiÖmerli Mah. Ömerli Sok. No: 208 Bandırma / Balıkesir
Genel Müdürlük Telefon Numarası0266 733 86 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Banvit Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Banvit ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Tüketicilerin en çok merak ettiği soruları araştırdık ve sizin için özenle yanıtladık! Yorumlarda Banvit müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Banvit’in Sahibi Kim?

banvit

Banvit 1968 yılında Vural Gönen tarafından kurulmuştur günümüzde Brezilya – Katar ortaklığındaki BRF, Banvit’in %78’lik hissesine sahiptir.

Banvit’in Fabrikası Nerede?

banvit fabrika

Banvit’in yem, piliç ve hindi fabrikaları Balıkesir, Elazığ ve İzmir’de bulunuyor. Aynı zamanda Balıkesir’de piliç, yem ve kuluçka fabrikaları, İzmir ve Elazığ’da ise yem ve kesimhane tesisleri faaliyet göstermektedir. Fabrikaların iletişim bilgileri için tıklayın.

Banvit Helal Mi?

banvit 2

Banvit’in piliç ve hindi ürünleri helal sertifikasına sahiptir. Aynı zamanda piliç ve hindiler, İslami usullere uygun olarak tek tek elle kesiliyor. Helal sertifikalarını görmek için tıklayın.

Banvit Şikayet Hattı Nedir?

Ürünlerle veya diğer konularla ilgili şikayetlerinizi Banvit şikayet hattı 0850 288 86 00 numarasına iletebilirsiniz. Banvit çağrı merkezi çalışanları, sorunlarınız için en kısa sürede çözüm sunacaktır.

Banvit Online Sipariş Nasıl Verilir?

banvit2

Banvit ürünlerin online siparişi ve teslim edilmesine dair bir projeye sahip değil. Ancak Migros Sanal Market, Trendyol Market, Hepsiexpress vb. uygulamaları kullanarak sipariş verebilirsiniz.

Banvit Nasıl Bir Marka?

Türkiye’nin en büyük beyaz et üreticileri arasında yer alan Banvit, doğal yem ile besleme ve elle kesim metotlarıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda soğuk zincir bozulmadan yapılan lojistik ile de tüketicileri memnun etmeyi başarmaktadır. Öte yandan olası sorunlar için Banvit çağrı merkezi ile kısa sürede görüşerek çözüm sağlamak da mümkün.

Banvit Türk Şirketi Mi?

Banvit, 1968 yılında yerli sermaye ile kurulmuştur. Ancak 2017 itibariyle Brezilya’nın en büyük gıda şirketi BRF tarafından %78’lik hisse ile satın alınmıştır.

 

Scroll to Top