Ana sayfa Devlet Kurumları Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

4

Başkent Doğalgaz gibi abone kitlesi fazla olan birçok devlet kurumlarının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Başkent Doğalgaz çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Başkent Doğalgaz çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Başkent Doğalgaz abonelerinin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, doğalgaz kaçağı, doğalgaz sorunları, doğalgaz abonelik iptali veya başlatma gibi işlemler yer almaktadır.

Başkent Doğalgaz çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Başkent Doğalgaz çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 6 429
187

Aşağıdaki link aracılığıyla başkent doğalgaz işlemlerini online olarak yapabilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Online İşlemler Linki

Arama Terimleri: başkent doğalgaz iletişim bilgileri, başkent doğalgaz telefon no, başkent doğalgaz irtibat tel, başkent doğalgaz canlı destek, başkent doğalgaz müşteri temsilcisi, başkent doğalgaz şikayet hattı

4 YORUMLAR

  1. 100004135415 nolu abonenızım telefona gelen mesajda 501 tllık faturam oldugu ve 3.01.2020 tarihli ödemem oldugu belırtılıyor ancak böyle bir fatura elime ulaşmamıştır lütfen benı bılgılendırırsenız sevınırım en son 826 TL şık faturam vardı ve ödendı

  2. 100000243212 nolu abonelik için telefona gelen mesajda 16 tl.lik faturam oldugu ve 24/02/2020 tarihli ödemem oldugu belırtılıyor ancak böyle bir fatura olmaması lazım çünkü ben kartla gaz alıyorum. Acil bilgilendirirseniz sevınırım.

  3. 05324655414 numarali telefon bana aittir.Bu telefona 100004177073 nolu aboneye ait bildirimler gönderilmektedir.Oysa ben şirketinizin abonesi değilim borcum da bulunmamaktadır.Yanlisligin düzeltilip tel numaramın kayıtlarınızdan silinmesini rica ederim.

  4. BEN KİRACIĞIM DOĞAL GAZ SAATİNİN PİLİ BİTMİŞ DOĞALGAZ SAATİNİ ABONELİĞİ İÇİN NEKEDAR PARA ÖDERİM.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here