Baydöner Müşteri Hizmetleri

Baydöner Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İskender kebabıyla özdeşleşmeyi başaran Baydöner, 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Baydöner’in Türkiye’de ve KKTC’de 120’yi aşkın şubesi bulunuyor. İskender döner, yoğurtlu patlıcanlı iskender ve beyti gibi seçenekleriyle AVM’lerde hizmet veren Baydöner, en sevilen yemek zinciri markalarından biri haline gelmiştir.  İstanbul’dan Diyarbakır’a, Trabzon’dan Muğla’ya kadar birçok noktada Baydöner’in şubelerini bulabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük restoranlar zinciri arasında kabul edilen Baydöner, restoran ve eve teslim siparişleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Baydöner, Yemeksepeti aracılığıyla eve teslimat seçeneği sunuyor. Ancak yakın zamanda kendi yemek platformuyla müşterilerine ulaşacağı beklenmektedir.

Baydöner müşteri hizmetleri 444 50 80 numarasıyla istek, görüş, şikayet ve önerileri cevaplandırmaktadır. Şube, yemek, personel, hijyen vb. birçok konuyu Baydöner çağrı merkezine iletebilirsiniz.

İçeriğin devamında Baydöner çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanalları hakkında detaylar yer alıyor. Ayrıca Baydöner hakkında merak edilenleri en alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Baydöner Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 444 50 80
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 09:00 – 20:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Baydöner İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası 444 50 80
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@baydoner.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Franschise FormForm için tıklayın.
En Yakın RestoranSize en yakın Baydöner restoranını bulmak için tıklayın.
Faks0232 464 42 36
Genel Müdürlük AdresiAdalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Bağımsız Bölüm K:20 No:17 Megapol Tower 35530 Bayraklı / İzmir
Genel Müdürlük Telefon Numarası0232 464 42 35
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Baydöner Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Baydöner ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda Baydöner ile ilgili sorularınızı veya görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Sorularınızı en kısa sürede cevaplandıracağız!

Baydöner’in Eti Helal Mi?

baydoner1

Baydöner, 7/24 izlenebilen Helal Belgesi sertifikası bulunan yerli üreticileri tercih ediyor. Yemeklerinde kullandığı etlerin tamamı Helal belgesine sahip.

Baydöner’in Sahibi Kimdir?

Baydöner’in sahibi Apaz Group’un yönetim kurulu başkanı Levent Yılmaz’dır. Aynı zamanda Apaz Group PideByPide ve Bursa İshak Bey markalarının da sahibidir. Şirket, Baydöner’i 2006 yılında kurmuştur.

Baydöner 1 Porsiyon İskender Kaç TL?

baydoner2

Baydöner’de bir porsiyon iskender ve kola 54.90 TL’dir. Aynı zamanda öğrenciler ve çocuklar için avantajlı menülere sahiptir. Üniversite öğrencileri için kısa süreliğine bir porsiyon iskender 37.99 TL’dir. Kampanyaları incelemek için tıklayın.

Baydöner’in Kaç Şubesi Var?

Baydöner’in Türkiye ve KKTC’de 120’yi aşkın şubesi bulunmaktadır. İskender yemek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan Baydöner, uygun fiyatlı menüleriyle misafirlerini ağırlıyor. Size en yakın şubeyi öğrenmek için Baydöner çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Baydöner Şikayet Hattı Nedir?

baydoner3

Baydöner ile ilgili servis, şube, hijyen, personel vb. şikayetlerinizi 444 50 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bildirebilirsiniz. Kısa süre içinde Baydöner müşteri hizmetleri, sorunu çözüme kavuşturarak size bilgi verecektir.

Baydöner Bayilik Veriyor Mu?

Evet, Baydöner kurulduğu ilk günden bu yana bayilik sistemi ile büyümüştür. Türkiye’nin farklı bölgelerinde Baydöner şubesi açabilir ve franchise sistemiyle şubenizi işletmeye başlayabilirsiniz.

Baydöner Franchise Başvurusu Nasıl Yapılır?

baydoner4

Baydöner, Franchise başvurusu için web sitesinden başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunda ad, soy ad, şu an yaptığınız iş, hizmet vermeyi düşündüğünüz lokasyon vb. bilgiler talep ediliyor. Formu doldurduktan kısa bir süre sonra Baydöner yetkilileri, başvuru sahiplerini arayarak bilgi vermektedir. Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

Baydöner Franchise Bedeli 2022 Ne Kadar?

Baydöner franchise bedeli 2022 yılında 55 bin dolar + KDV olarak belirlendi. İlgili bedel Franchise bedeli olarak ödeniyor. Aynı zamanda şube ve diğer giderler için yaklaşık 230 bin Dolar maliyet gerekiyor. Bununla birlikte lokasyon ve şube büyüklüğü gibi birçok faktör Baydöner franchise bedelini etkilemektedir.

Baydöner Eve Sipariş Var Mı?

baydoner5

Baydöner, Yemeksepeti platformu aracılığıyla eve sipariş göndermektedir. Aynı zamanda markanın yakın zamanda kendi platformu aracılığıyla eve sipariş götürmesi bekleniyor. Baydöner müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek eve sipariş hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Baydöner’de Duble İskender Ne Kadar?

Baydöner’de duble iskender servisi bulunmuyor. Ancak 1.5 porsiyon siparişi verebilirsiniz. Baydöner’de 1.5 iskender fiyatıysa 65 TL. Aynı zamanda kola ve yan lezzetler için ödeme yapmanız gerekiyor. Belirli dönemlerde düzenlenen restoran kampanyalarını takip ederek uygun fiyatlı sipariş verebilirsiniz.

Baydöner Hangi AVM’lerde Var?

Baydöner, İstanbul, Antalya, Trabzon, Ankara, Samsun, Diyarbakır, İzmir, Tekirdağ vb. birçok bölgede bulunan AVM’lerde var. Size en yakın Baydöner AVM şubesini bulmak için tıklayın.

Scroll to Top