Ana sayfa Elektrik Dağıtım Şirketleri BEDAŞ Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Numarası

BEDAŞ Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Numarası

0

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), 1970 yılından beri İstanbul ve çevresi için elektrik dağıtım hizmetleri sağlamaktadır. Elektrik dağıtım hizmetleri kapsamında:

  • Kaçak ihbarı,
  • Sayaç hizmetleri,
  • Aydınlatma şikâyetleri vb.

Birçok farklı sorun için 186 çağrı merkezi üzerinden hizmet alabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede görevli çağrı merkezine direkt yönlendirileceğiniz için, hizmet bölgesi dışında çağrı merkezini aramanız halinde BEDAŞ ile farklı iletişim kanalları üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir.

BEDAŞ Destek Merkezi

BEDAŞ kurumsal web sitesi veya çağrı merkezi üzerinden elektrik dağıtımı ve hizmetleri kapsamında vatandaşların karşılaştığı tüm sorunlar için destek sunmaktadır. BEDAŞ destek merkezine:

Adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz. SMS ile bilgilendirme servisi sayesinde, planlı elektrik kesintileri için önceden tarafınıza bilgi gönderilmektedir. Online işlem menüsü üzerinde yer alan birçok kategoride saysızı hizmeti alabilirsiniz.

BEDAŞ İletişim Formu

İstek, öneri, şikayet ve teşekkür mesajlarınız için BEDAŞ kurumsal iletişim formunu kullanarak hızlı hizmet alabilirsiniz. Kişisel bilgiler, abone ve sayaç bilgileri, başvuru nedeni, adres vb. alanlar doldurulduktan sonra BEDAŞ kurumsal web sayfası üzerinden iletişim formunu yetkililere iletebilirsiniz.

Müşteri işlemleri sayfası üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Tüm zorunlu alanların doldurulmasının ardından, sayfanın en alt kısmında yer alan ‘’Başvur’’ butonunu kullanarak iletişim formunu göndermeniz mümkündür.

BEDAŞ İletişim E – Posta Adresi

BEDAŞ e – posta adresleri sadece tedarikçi şirketler tarafından yapılacak başvurular için kullanılabilmektedir. Bireysel talepler için BEDAŞ tarafından belirlenen iletişim kanallarının kullanılması gerekmektedir. Buna göre farklı tip işlemler için tedarikçi şirketlerin kullanacağı e – posta iletişim adresleri:

Olarak belirlenmiştir. Bireysel işlemleriniz öncesinde kurumsal web sitesi üzerinde online işlemler menüsünde yer alan hizmetleri incelemeniz tavsiye edilmektedir.

BEDAŞ Şikâyet Hattı

BEDAŞ şikâyet hattına 7/24 186 çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra online işlemler menüsü üzerinden birçok farklı şikayetinizi kuruma iletebilirsiniz. Online işlemler şikâyet hatları:

Sayfaları üzerinden gerçekleştirilebilir.

BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye geneli elektrik dağıtım işlemleri için ve şikayetleri için 186 çağrı merkezini arayarak işlem gerçekleştire bilirsiniz. 186 çağrı merkezi üzerinden birçok işlemi müşteri temsilcisine bağlanmak zorunda kalmadan gerçekleştirebileceğiniz gibi, temsilci ile görüşerek isteklerinizi daha kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkündür. İster online işlem kanalları üzerinden isterseniz de 186 çağrı merkezi üzerinden tüm şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür.

BEDAŞ Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

BEDAŞ müşteri temsilcisine bağlanmak için doğrudan 186 çağrı merkezi numarasını kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasından hızlı işlem gerçekleştirerek birçok farklı sorunun çözümü için profesyonel destek alabilirsiniz. İstanbul ve çevresinde elektrik dağıtım hizmetleri gerçekleştiren BEDAŞ, online işlem ve çağrı merkezi ile 7/24 kesintisiz hizmet sağlar.

BEDAŞ Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya üzerinden olası kesintiler veya sayaç sorunları için BEDAŞ etiketi ile resmi hesaplara soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Tüm sorular için kısa sürede dönüş yapan BEDAŞ, Twitter, Faceebok ve Linkedin üzerinden hizmet sağlamaktadır.

Üzerinden kurumsal sosyal medya hesapları aracılığıyla yazışma başlatabilirsiniz. Elektrik kesintileri, sayaç sorunları veya diğer elektrik dağıtımına ilişkin tüm sorunlarınız için bireysel veya kurumsal iletişim hatlarını kullanarak 7 gün 24 saat BEDAŞ ile görüşebilirsiniz. Kesintisiz hizmet için 186 çağrı merkezini arayabilirsiniz.