Beko Müşteri Hizmetleri

beko cagri merkezi numarasi cagrimerkezinumarasi.com

Beko, son yıllardaki hızlı büyüme ardından Avrupa’nın en çok satan beyaz eşya markası başarısına ulaştı. Buzdolabı, bulaşık makinesi, ankastre set, televizyon ve küçük ev aletleri için sıklıkla tercih edilen marka, Türkiye ve yurtdışında hizmet veriyor. Beko müşteri hizmetleri numarası 444 0 888 ile hizmet veriyor olup farklı iletişim kanalları da bulunmaktadır. Garanti süresi, garanti kapsamı, ürün arıza, yetkili servis, kurulum ve montaj gibi talepleriniz için Beko müşteri hizmetleri numarası ile haftanın her günü iletişim kurabilirsiniz.

Beko Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 210 0 888
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriHaftanın her günü 24 saat hizmet veriyor.
En İyi Arama Saati07:15 – 09:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlantı kurabilirsiniz.

Beko İletişim

Beko Müşteri Hizmetleri Numarası444 0 888
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimusteri.hizmetleri@beko.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Whatsapp NumarasıBeko Whatsapp numarası +90 544 444 0 888
En Yakın Yetkili ServisBeko en yakın yetkili servisi görmek için tıklayın.
DestekMağaza, işlem rehberi, garanti vb. konular hakkında bilgi almak için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiCaferağa Mahallesi Albay Faik Sözdener Caddesi No:19 34710 Kadıköy/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0212) 314 34 34
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Beko Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

‘Evimize Sağlık’ sloganıyla Beko, Türkiye ve Avrupa pazarında büyümeye devam ediyor. Beko, Koç Holding bünyesinde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen firma 7/24 çağrı hizmeti ile müşterilerine yardımcı oluyor. Yukarıdaki Beko iletişim numarası ile sorunlarınıza en kolay şekilde çözüm bulmanız mümkün.

Beko ile ilgili en çok merak edilen soruları sizin için yanıtladık. Siz de yorumlarda Beko ile ilgili merak ettiğiniz her soruyu belirtebilirsiniz!

Beko Sahibi Kim?

Beko, Türk markasıdır ve Arçelik çatısı altında hizmet verir. Günümüzde Arçelik bünyesi altında Altus, Grundig, Blomberg gibi markalar da vardır. Beko, Arçelik’in global markasıdır bu nedenle yurtdışında da satış hacimleri yüksektir.

Arçelik Ve Beko Aynı Mı?

arcelik beko

Arçelik’in alt markası olan Beko, ürünlerinde tasarım, üretim, kalite vb. alanlarında benzerlik gösterebilir. Ancak her iki markanın da ayrı fabrikaları ve üretimleri de bulunur. Genellikle tasarımları benzese de kullanılan malzeme ve üretim tekniği farklılaşabilir.

Beko Hangi Ülkelerde Hizmet Verir?

Beko, dünyada yüzden fazla ülkede hizmet veriyor. Almanya, İngiltere, Polonya, Fransa, Pakistan, Rusya, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Lübnan vb. ülkelerde Beko’nun yüzlerce bayisi bulunuyor.

Beko Garanti Süresi Ne Kadardır?

Beko, garanti süresi eşyanın cinsine göre farklılık gösteriyor. Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, klima, LCD televizyon, ankastre set, derin dondurucu, kombi eşyalarında garanti süresi üç yıldır. Elektronik ev aletleri, halı yıkama makinesi, set üstü ocak, midi fırın vb. ev eşyalarında ise garanti süresi iki yıldır.

Beko Garanti Uzatma Nasıl Yapılır?

Beko garanti uzatma için ürünü satın aldığınız mağaza veya online ticaret sitesiyle iletişime geçebilirsiniz. Öte yandan Beko’nun web sitesi üzerinden de garanti süresini uzatmak mümkündür. Ayrıntılı bilgi ve garanti süresi uzatma fiyatları için tıklayınız.

Beko Hangi Ürünleri Satıyor?

beko urun

Beko’nun satış skalası oldukça geniştir. Eviniz ve işyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz her elektronik ve teknolojik eşyayı Beko’da bulabilirsiniz. Beko’nun en iyi ürünleri şunlardır:

 • Çamaşır Makinesi
 • Klima
 • Bulaşık Makinesi
 • Fırın
 • Ankastre Set
 • Buzdolabı
 • Süpürge
 • Mikser ve Blender
 • Kurutma Makinesi
 • Mikrodalga fırın
 • Hava Temizleme Cihazı
 • Tost Makinesi
 • Ütü

Beko TV Güncelleme Nasıl Yapılır?

Beko’dan akıllı televizyon satın aldıysanız yazılım indirme ve güncelleme işlemlerini kolayca halledebilirsiniz. Beko TV güncelleme için tıklayınız.

Beko Nerede Üretiliyor?

Beko Fabrikalari

Beko ürünleri Türkiye ve dünyada farklı noktalarda üretiliyor. Eskişehir, Tekirdağ, Bolu, Ankara ve İstanbul’un farklı lokasyonlarında üretim yapmaktadır. Öte yandan Güney Afrika, Rusya, Tayland, Çin ve Romanya’da da Arçelik ve Beko’nun üretim tesisleri bulunuyor.

Beko Yetkili Servis Fiyatları Ne Kadar?

Beko markalı eşyanızda arıza söz konusuysa bir an önce yetkili servis ile iletişime geçmeniz gerekir. Beko yetkili servis fiyatları eşyanın cinsi, arıza durumu ve bulunduğunuz konuma göre farklılık gösterebilir. Öte yandan arıza tespit için gelmeleri durumundaysa 50 – 80 TL arasında değişen ücret alınır. Ancak garanti süreniz devam ediyorsa arıza tespit ücreti de alınmayacaktır.

Beko Yetkili Servis Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beko’nun Türkiye genelinde beş yüzü aşkın yetkili servisi vardır. Aynı zamanda yeni yetkili servis başvuruları da kabul edilmektedir. Beko yetkili servis başvurusu için tıklayınız.

 

Scroll to Top