Bellona Müşteri Hizmetleri

Bellona Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bellona gibi müşteri potansiyeli yüksek olan birçok mobilya üreticisi olan firmaların müşteri hizmetlerine bağlanmak veya çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman basit olmayabilir. Bellona çağrı merkezine bağlanırken hat yoğunluğuna bağlı olarak bazen bir süre beklemeniz gerekebilir. Hatlardaki arama yoğunluğa göre müşteri hizmetleri mutlaka size dönüş yapmaktadır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenmektedirler. Bellona çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim bilgileri ile iletişime geçerek yardım veya konu hakkında destek alabilirsiniz.

Bellona müşterileri olarak istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

Bellona çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve iletişim bilgileri aracılığıyla ile merak ettiğiniz birçok konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın çözümlerini müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Bellona resmi ve gerçek kurum veya kuruluşunun müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz, en mantıklı ve güvenli seçenektir. Çünkü kötü niyetli şahıslara ve dolandırıcılara kişisel bilgilerinizi vermeniz durumunda mağdur duruma girebilme ihtimaliniz vardır.

Bellona Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 33 99

Bellona Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Adresi:
Boytaş Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 14.Cadde No: 14 38070
Melikgazi Kayseri / TÜRKİYE

Arama Terimleri: bellona iletişim bilgileri, bellona telefon no, bellona irtibat tel, bellona canlı destek, bellona müşteri temsilcisi, bellona şikayet hattı

Scroll to Top