Bernardo Müşteri Hizmetleri

Bernardo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günümüzde sofralara şıklık ve zarafet katan Bernardo markası, ilk olarak 1984 yılında Güner Sözen ve oğulları; Nurettin ve Ömer Sözen tarafından Bağdat Caddesi’nde açılan bir züccaciye mağazası olarak sektöre merhaba demiştir. O günden bu yana yılların deneyimini her işte sürdüren Bernardo markası, 2000 yılında alışveriş merkezlerinde peş peşe açılan mağazalarıyla Türkiye geneline yayılarak, bölgesel bir marka olmaktan ulusal bir markaya evrilmiştir. Bernardo firmasının güncel tarihte, Türkiye çapında 38 ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 2 ilde olmak üzere toplamda 95 adet mağazası bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Bernardo markası, deneyimli ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş çalışanlardan oluşan müşteri temsilcileriyle de kaliteli hizmet vermektedir. Bernardo müşteri hizmetleri, firmanın başarılı ve kaliteli satışlar yapabilmesinde de önemli görev üstlenmektedir.

Bernardo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yemek takımları, çatal bıçak takımları ve sofra aksesuarlarında ülkemizde en çok tercih edilen yerli markalardan biri olan Bernardo, geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Her bütçeye uygun fiyat politikası benimseyen Bernardo firması, bu koleksiyonları oluştururken dünyadaki trendleri ve sofra tasarım ürünlerindeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Siz de Bernardo firmasından satın almış olduğunuz porselen yemek takımları, çatal bıçak takımları, kadeh setleri ve diğer sofra aksesuarlarıyla ilgili olarak herhangi bir üründe memnuniyetsizlik yaşarsanız Bernardo müşteri hizmetleri telefon numaralarını kullanarak deneyimli müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Satın almış olduğunuz Bernardo markalı herhangi bir üründe, fabrika imalatından kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata veya kusur olduğunu iletmek için Bernardo müşteri hizmetleri numarası, çağrı merkezi numarası ve faks numaralarından dilediğinizi kullanabilirsiniz:

  • Bernardo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 532 27 63
  • Bernardo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 850 532 27 64

Bernardo Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Bernardo markasının müşteri temsilcilerine ulaşabilmek ve istek, şikayet ya da teşekkürleriniz iletebilmek için sadece telefon ya da faks iletişim kanallarını kullanmanıza gerek yoktur. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Bernardo firması, deneyimli müşteri temsilcileriyle kaliteli ve güvenilir müşteri ilişkileri deneyimi sunmaktadır. Bernardo müşteri hizmetleri iletişim e-posta adresini kullanarak, internet üzerinden dilediğiniz zaman hızlı ve pratik bir şekilde müşteri temsilcisi ekibiyle iletişime geçebilirsiniz:

Bernardo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Bernardo firmasının müşteri temsilcilerine internet üzerinden ulaşmak için iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Bernardo mağazalarından ya da e-ticaret sitesi üzerinden satın almış olduğunuz markalı ürünlerle ilgili olarak yaşadığınız herhangi bir memnuniyetsizliği dile getirmek için ad, soyad, e-posta adresi, cep tel no gibi bilgilerle mesajınızı Bernardo müşteri hizmetleri iletişim formuna yazabilirsiniz. Bu sayede en kısa sürede Bernardo müşteri temsilcilerinden aranarak ya da mail yoluyla size ulaşılarak sorunlarınızın çözümü sağlanmaktadır:

Bernardo Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye ve yurt dışında geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Bernardo firması, yenilikçi ürün koleksiyonlarıyla kalite ve şıklığı bir arada sunmaya devam etmektedir. Bernardo resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, yenilikçi ürün ve hizmetler hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca indirim kampanyaları ve sadece takipçilere özel çekilişler için de bu sayfaları takip edebilirsiniz:

Scroll to Top