Bershka Müşteri Hizmetleri

Bershka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dünyanın birçok farklı noktasında giyim ve moda alanında faaliyet gösteren Bershka, Türkiye’deki müşterileri için en etkili iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlar. Güncel iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak ürün ve hizmetlere ilişkin en kısa sürede tüm sorunlarınız için yanıt alabilirsiniz. Bershka iletişim seçenekleri arasında yer alan tüm hizmetler müşterilerin olası sorunlarının en kısa sürede ve etkili biçimde çözümünü sağlar. Dünya genelinde birçok farklı noktada faaliyetlerine devam eden firma, Türkiye’de de birçok kentte faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bershka Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi

Bershka iletişim merkezi üzerinden firma ile görüşme sağlayabileceğiniz en iyi yöntemlere tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinden kısa süre içinde Bershka Türkiye iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Sabit hat veya mobil aramalar ile çağrı merkezi üzerinden görüşme sağlayabilir, online iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede iletişim desteği alabilirsiniz.

Bershka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İki farklı müşteri hizmetleri telefon numarası ile Bershka ile görüşme sağlayabilirsiniz. Firmanın genel iletişim numaralarını kullanarak görüşme yapmadan önce ürün ve hizmet aldığınız yerel bayi/mağaza ile görüşme yapmanız çok daha kısa sürede ve daha etkili çözüm önerileri almanızı sağlayacaktır. Sabit hat veya mobil aramalar üzerinden ilgili çağrı merkezleri ile görüşmeniz mümkündür. Sabit hat aramaları ile yapacağınız görüşmeler ücretsizdir. Ancak mobil hatlar üzerinden yapılacak aramalarda görüşme ücretleri operatörlere göre değişiklik gösterebilir.

  • Bershka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 00800 44882885
  • Bershka Mobil Aramalar Çağrı Merkezi: 0850 282 50 06
  • Bershka Türkiye Genel Merkez İletişim: +90 212 386 81 01
  • Bershka Türkiye Faks Numarası: +90 212 386 82 32

Bershka Müşteri İletişim Formu

Online iletişim yöntemleri ile firmaya her konuda talep, şikayet ve önerilerinizi iletmeniz için iletişim formu üzerinden işlem yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine önem veren kurumsal firmalar arasında yer alan Bershka, canlı destek hattı üzerinden online olarak yazışma yapılmasını da sağlar. İstediğiniz konuda firma ile görüşme sağlamak için: ‘’Bize Yazabilirsiniz’’ seçeneğini kullanarak iletişim bilgileriniz ile mesajınızı iletebilirsiniz. Sayfanın alt bölümünde yer alan iletişim bilgilerinin hemen altında yer alan bağlantı ile iletişim ekranına erişim sağlamanız mümkündür.

Bershka Sipariş/Kargo Takibi

Bershka online satış mağazası üzerinden alışverişleriniz için gönderi durumu hakkında bilgi sahibi olmak ve paketinizin nerede olduğunu öğrenmek için sipariş takip sayfasından yararlanabilirsiniz. Online uygulama veya web arayüzü üzerinden alışveriş hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘’hesabım’’ bölümünden rahatlıkla siparişlerinize ulaşabilir ve sipariş durumu hakkında detaylı bilgileri görebilirsiniz.

Bershka Şikayet Hattı

Bershka ürün ve hizmetlerine ilişkin şikayet bildirimlerinizi yapmak için doğrudan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden rahatlıkla şikayetlerinizi firma yetkililerine iletişim kurumsal destek almanız mümkündür. Aktif tüm iletişim kanalları üzerinden firma ile rahatlıkla görüşme sağlayabilir ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Çağrı merkezi ile şikayet bildirimi en kısa sürede yapılabilir.

  • Bershka Şikayet Hattı: 00800 44882885

Bershka Sosyal Medya Hesapları

Bershka sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Diğer yandan günümüzde internet ve sosyal medya kullanımının artmasına bağlı olarak sosyal medya araçlarının kurumsal firmalar tarafından müşteri hizmetleri gibi kullanılmaya başlaması sayesinde müşteriler birçok yönden hızlı iletişim avantajı elde etmiştir. Bershka resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top