Biletix Müşteri Hizmetleri

Biletix Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Online etkinlik bilet satış ve rezervasyon firmaları arasında yer alan Biletix, müşteri hizmetleri servisleriyle de kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Firmanın güncel iletişim kanalarını kullanarak yapacağınız tüm işlemler için en kısa sürede sorunlarınız hakkında en kısa sürede yanıt almanız mümkündür. Online satış gerçekleştirmesine bağlı olarak birçok iletişim hizmeti de yine üyelik hesabınız üzerinden rahatlıkla gerçekleştirilebilecektir. Mobil veya web arayüzünü kullanarak online iletişim kanallarıyla firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Biletix iletişim kanallarını kullanmadan önce en kısa sürede yanıt alacağınız iletişim kanallarını belirlemeniz tavsiye edilir.

Biletix Müşteri Yardım/İletişim Merkezi

Yardım konularını inceleyerek Biletix tarafından sunulan hizmetlere ilişkin tüm konularda hızlı yanıtlar almanız mümkündür. Online iletişim kanalları üzerinden son derece aktif ve kaliteli bir şekilde faaliyet gösteren firma, müşterilerin telefonla veya diğer doğrudan iletişim kanalları ile vakit kaybetmeden direkt sorunları hakkında nokta atışı çözüm önerileri almasını bu sayfa üzerinden sağlamaktadır.

Biletix İletişim Formu (Bize Ulaşın)

Yardım merkezi üzerinde yaşadığınız sorunlara yönelik çözüm önerilerini bulamadığınız takdirde bir konu seçerek mesajınızı firmaya online iletişim formu üzerinden iletmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri ile bağlantı kurmak için site üzerinde yer alan iletişim formunu doldurmanız ve ardından sorunlarınız iletmeniz mümkündür.

Biletix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Biletix üzerinden etkinlikler için satın aldığınız biletlere yönelik; iptal, iade, ödeme ve üyelik işlemlerine ilişkin tüm konularda yardım almak için çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Çalışma saatleri içinde hizmet veren müşteri hizmetleri telefon numarasını aramadan önce ilk olarak online iletişim kanalları üzerinden sorunun çok daha kısa sürede çözüme kavuşup kavuşmayacağı hakkında detayları incelemeniz tavsiye edilir. Sorunlarınıza hızlı yanıtlar ve çözümler bulacağınız yardım merkezi sayfası sayesinde kısa sürede destek almanız mümkündür.

  • Biletix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 755 55 55

Biletix Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Bilet rezervasyon, satın alma ve iptal işlemlerine ilişkin tüm konularda firmanın iletişim kanallarını kullanarak yardım almanız mümkündür. Sorun bildirimlerinizi kısa süre içinde müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletmeniz mümkündür. Doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak için müşteri hizmetleri telefon numarasını haftanın her günü: 10.00 – 19.00 saatleri arasında aramanız gerekecektir.

Biletix Müşteri Hizmetleri E – Posta Adresi

info@biletix.com müşteri hizmetleri e – posta adresini kullanarak her konuda bilgi edinmeniz mümkündür. Bilet işlemleri veya hesap ile ilgili konularda firmadan kurumsal destek almak ve resmi yazışmalarınızı yapmak için elektronik posta adresini kullanmanız mümkündür. Öte yandan e – posta üzerinden işbirlikleri ve anlaşmalar için kurumsal taleplerinizi de iletmeniz mümkündür.

Biletix Şikayet Hattı

Online etkinlik bilet satışlarına ilişkin her konuda firmanın hizmetlerine yönelik şikayet bildirimleriniz için güncel tüm iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Özel bir şikayet hattı belirlemediği için ister online iletişim formunu kullanarak isterseniz de direkt müşteri hizmetleri numarasını arayarak çözüm alabilirsiniz. En etkili şikayet bildirimi ise çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirilecektir.

  • Biletix Şikayet Hattı: 0 850 755 55 55

Biletix Sosyal Medya Hesapları

Bilet satışı ve etkinlik duyuruları, kampanyalar ve diğer tüm hizmet duyurularına ilişkin konularda Biletix sosyal medya hesaplarını takip ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye geneli ve bulunduğunuz bölgeye özel etkinlik bilet satışına ilişkin duyuruları sosyal medya hesapları üzerinden görebilirsiniz. Biletix sosyal medya hesapları:

Scroll to Top