Bim Müşteri Hizmetleri

Bim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Birleşik Mağazalar A.Ş. veya bilinen ismiyle BİM, Türkiye’de perakende satış sektöründe lider konumdadır. BİM, uygun fiyatlı ve indirimli market ürünleri konusunda Türkiye’nin ilk ismidir. Ayrıca İstanbul’da süpermarket olarak faaliyet gösteren File Market’in de kurucusudur. 1995 yılında kurulan şirketin Türkiye’de yaklaşık 9000 mağazası bulunuyor. Aynı zamanda Fas ve Mısır’da yurtdışı faaliyetlerini sürdürmektedir.

BİM müşteri hizmetleri 0850 254 4444 numarasıyla mağaza, şikayet, personel, ürün, tüketici hakları vb. konularda telefonla destek sunuyor.

Bolbol, Casey, Mr. Green, Le’Cola, Simbat, Efsane, Aknaz, Dost, Mutfağım, A Plus vb. markalarla kendi üretimini gerçekleştiren BİM, aktüel ürünlerle de müşterilerine hitap etmeyi başarıyor. Her hafta cuma günleri elektronik, kozmetik, giyim, oyuncak, aksesuar vb. farklı alanlarda piyasanın altında ürün satışı da gerçekleştirmektedir.

İçeriğimizin devamını inceleyerek BİM iletişim kanalları hakkında detaylı bilgi edinebilir veya BİM ile ilgili en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

BİM Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 254 4444
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

BİM İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 254 4444
Yatırımcı İlişkileriircontact@bim.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
İş Başvuru FormuForm için tıklayın.
Kiralık Yer Başvuru FormuForm için tıklayın.
Faks0216 311 79 78
Genel Müdürlük AdresiEbubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0216 564 03 03
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Instagram, YouTube, LinkedIn

BİM Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

BİM marketleri ve şirketle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? En çok merak edilen soruları sizin için araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda BİM çağrı merkezi ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

BİM Kaçta Açılıyor?

bim1

BİM, haftanın yedi günü boyunca 09:00’da açılıyor ve 21:00’de kapanıyor. Aynı zamanda cuma günleri 12:00 – 02:00 arasında öğle arasına girmektedir.

BİM Sahibi Kim?

BİM’in sahibi ve kurucusu Mustafa Latif Topbaş’tır. Aynı zamanda Topbaş günümüzde şirketin CEO’uk görevini sürdürmektedir. Şirketin kurucuları arasında yer alan Cüneyt Zapsu ve kardeşi Aziz Zapsu daha sonra hisselerini devretmiştir.

BİM İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

bim is basvurusu

BİM iş başvurusu BİM’in resmi web sitesinde yer alan ‘iş başvuru formu’ aracılığıyla yapılıyor. Ayrıca BİM, iş arama siteleri ve gazetelere de zaman zaman ilan vermektedir. Online başvuru için tıklayın.

BİM Online Alışveriş Nasıl Yapılır?

BİM Market uygulamasını indirerek online sipariş verebilirsiniz. Akıllı cihazınıza indireceğiniz BİM market uygulamasıyla aktüel ürünleri sipariş verebilir ya da evinizin ihtiyaçları için online alışveriş yapabilirsiniz.

BİM’in Kaç Mağazası Var?

Bim’in Türkiye, Fas ve Mısır olmak üzere 9345 mağazası bulunmaktadır. Yaygın bir mağaza ağına sahip olan BİM, Türkiye’nin birçok şehrinde ve ilçesinde hizmet veriyor. Size en yakın BİM mağazasını bulmak için tıklayın. 

BİM’i Nereye Şikayet Edebilirim?

bim3

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan BİM, zaman zaman müşteri şikayetlerinin hedefi oluyor. BİM müşteri hizmetleri 0850 254 4444 numarasını arayarak veya Ticaret Bakanlığı’nın ALO 175 Tüketici Hattı’yla iletişime geçerek şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

BİM Aktüel Ürünler Nedir?

bim2

BİM Aktüel Ürünler, her hafta salı ve cuma günlerinde kozmetik, elektronik, spor, ev eşyası, kitap, giyim vb. alanlarda sunulan ve marketin normal satış listesinde yer almayan seçeneklerdir. Aktüel ürünler her hafta güncellenir. BİM web sitesinden aktüel ürünleri incelemek için tıklayın.

Scroll to Top