BİMcell Müşteri Hizmetleri

BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BİMcell, Türk Telekom ve Bim işbirliği ile 2012 yılından beri hizmet vermektedir. Türkiye’de bir ilk olan BİMcell, uygun fiyatlı tarifeleriyle kısa sürede abone sayısını arttırmayı başarmıştır. Sadece ön ödemeli olarak hizmet veren BİMcell, konuşma, internet ve SMS paketleriyle abonelerine farklı kanallarda iletişim imkanı sunmaktadır. BİMcell müşteri hizmetleri numarası 444 5 551 ile iletişime geçerek ön ödemeli tarifeler, bakiye sorgulama, hat işlemleri, TL yükleme vb. konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bir buçuk milyonu aşkın abone sayısına ulaşan Bimcell, tüm müşterilerine aynı çağrı merkezi numarası ile hizmet vermektedir.

BİMcell, 551 kodu ile abonelerine ön ödemeli hat imkanı sunuyor. Faturalı hat ise şu an için bulunmuyor. TL yüklenebilen hatlar sayesinde sevdiklerinizle iletişimde kalabilirsiniz. Türk Telekom’un altyapısını kullanan BİMcell, zaman zaman şebeke sorunları ile de gündeme geliyor. İçeriğimizin devamında BİMcell müşteri hizmetleri ve alternatif iletişim kanallarıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

BİMcell Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 5 551
Çalışma SaatleriBİMcell çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

BİMcell İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 5 551
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@bimcell.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Tüketici Bilgilendirme RehberiRehber için tıklayın.
Yardım SayfasıBİMcell yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Faks Numarası(0216) 311 79 78(0216) 311 79 78
Genel Müdürlük AdresiEbubekir Cad. No:73 Sancaktepe/ İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0216) 564 03 03
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram

BİMcell Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

BİMcell hakkında öğrenmek istediğiniz konular var mı? BİMcell’e geçmek istiyorsanız veya BİMcell hakkında merak ettiğiniz sorular varsa aşağıdaki konuları inceleyebilirsiniz. Sizin için BİMcell hakkında en çok merak edilen soruları yanıtladık! Yorumlarda BİMcell ile ilgili görüş veya önerilerinizi paylaşarak binlerce kişiye yardımcı olabilirsiniz.

BİMcell’e Nasıl Geçiş Yapılır?

bimcell1BİMcell’e geçmek için kimlik fotokopinizle birlikte herhangi bir BİM mağazasına başvurmanız yeterlidir. Mağazaya başvurduğunuzda abonelik sözleşmesini imzaladıktan sonra yeni hattınızı alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

BİMcell’e Numara Taşımak Kaç Gün Sürer?

Hattınızı BİMcell’e taşıdıysanız genellikle ertesi gün yeni hattınız aktif hale gelir. Ancak bununla birlikte genel süre 2 – 6 gün olarak belirlenmiştir. 6 gün sonunda BİMcell hattınız açılmaz ise BİMcell müşteri hizmetleri 444 5 551 numarası ile iletişime geçmelisiniz.

BİMcell Yeni Hat Nasıl Alınır?

bimcell hatYedek sim veya yeni sim kartı almak için BİM mağazalarına gitmeniz gerekiyor. Buradan yeni sim kartınızı dakikalar içinde teslim alabilirsiniz. BİMcell yeni hat almak için ücret ödemenize gerek yok.

BİMcell Kimin Altyapısını Kullanıyor?

BİMcell, Türk Telekom’un altyapısını kullanmaktadır. İki markanın işbirliğiyle kurulan BİMcell, kısa süre içinde abone sayısını arttırmıştır.

BİMcell TL Nasıl Yüklenir?

bim2BİMcell, TL yükleme işlemi için birkaç farklı alternatif bulunuyor:

  • BİM mağazalarından TL yükleme,
  • BİMcell, online işlemlerden TL yükleme,
  • BİMcell çağrı merkezi ile iletişime geçerek TL yükleme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

En az 25 TL en çok 50 TL yüklenebiliyor. Online BİMcell TL yükleme işlemi için buraya tıklayın.

BİMcell Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hattınızdaki TL miktarını öğrenmek için BİMcell bakiye sorgulama işlemini yapabilirsiniz. BİMcell bakiye sorgulama işlemi için:

  • arama ekranına *123# yazabilir veya,
  • 9333’e tıklayarak bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

BİMcell Paket Sorgulama Nasıl Yapılır?

bimcell3Tarifenizde kalan internet, SMS ve arama haklarınızı telefonunuzdan *123# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Kalan haklarınızı sesli dinlemek için ise 9333 numarasını aramanız gerekmektedir.

BİMcell İnternet Paketleri Ne Kadar?

Uygun fiyatlı tarifeleriyle ön plana çıkan BİMcell, internet paketleriyle de özellikle gençleri memnun etmeyi başarıyor. BİMcell internet paketleri 1 GB 12 TL iken 10 GB 37 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda 2 GB ve 5 GB olarak da internet paketi alınabiliyor. Buraya tıklayarak BİMcell internet paketleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BİMcell Paket Nasıl Yapılır?

bimcell tarifeİnternet, arama veya SMS ihtiyaçlarınız için BİMcell paketlerinden yararlanabilirsiniz. BİMcell paketi yapmak için seçtiğiniz tarifenin kodunu SMS ile 4551’e göndermeniz gerekmektedir.

Örneğin, 750 DK, 750 SMS ve 20 GB internet paketini 42 TL’ye almak için DOST XL yazıp 4551’e SMS göndermeniz yeterli. BİMcell paketlerini yakından incelemek için tıklayın.

BİMcell Hat Fiyatları Ne Kadar?

Yeni BİMcell hattı almak istiyorsanız BİM mağazalarına başvurmalısınız. 2021 BİMcell yeni hat fiyatları 85 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda numaranızı BİMcell’e taşımak istiyorsanız da 30 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Detaylı bilgi için BİMcell iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

 

Scroll to Top