Binance Müşteri Hizmetleri

binance logo

Binance, dünyanın en büyük kripto para alım satım platformudur. 2017 yılında Changpeng Zhao (CZ) tarafından açılan borsa, kısa sürede hızlı bir yükselme yaşamayı başarmıştır. Günümüzde 110 milyonu aşkın kullanıcı sayısıyla dünyanın en büyük kripto para borsası olma özelliğini sürdürür.

Binance müşteri hizmetleri telefon numarası ile destek sağlamaz. Üyelik, ödeme, transfer, işlem vb. sorunlarınız ile ilgili Binance müşteri hizmetleri için destek@trbinance.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Hızlı ve güvenilir işlem sebebiyle tercih edilen Binance, 400’ü aşkın kripto para birimini listelemektedir. Aynı zamanda staking, vadeli işlem, marjin ticareti, kaldıraçlı işlem vb. farklı kripto para türev ürünlerini de destekler. Kullanıcılar, Binance ile kaldıraçlı işlem yapabilir veya spot cüzdan ile alım/satım yapmaya devam eder.

Binance müşteri hizmetleri ekibinin hızlı çözüm sunması ve kolay bir ara yüzle hizmet vermesi sebebiyle tercih ediliyor. Ayrıca borsa, diğer rakiplerine oranla daha fazla işlem ve kripto para birimine sahip. Öte yandan olası hack ya da siber saldırılar için sigorta fonu da kullanmaktadır.

İçeriğimizin devamında Binance iletişim kanalları hakkında diğer alternatifleri inceleyebilir ya da Binance ile ilgili en çok sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

Binance Çağrı Merkezi

Telefon Numarası+1-915-224-2581 (ABD)
Çalışma SaatleriBinance çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Binance İletişim

Müşteri Hizmetleri Mail Adresidestek@trbinance.com
Binance OTC Mail Adresitradedesk1@binance.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Binance Canlı SohbetBinance destek ekibiyle iletişime geçmek için tıklayın.
Yardım SayfasıBinance yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Binance TR ChatBinance TR ile iletişime geçmek için tıklayın.
Binance Türkiye Genel Müdürlük AdresiEsentepe Mah. Büyükdere Cad. Ferko Apt. No:175/7 Şişli İstanbul
İş Geliştirmebusiness@binance.com
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Telegram, Instagram, YouTube, LinkedIn

Binance Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Binance ile ilgili en çok merak edilen soruları incelemek ister misiniz? Kullanıcıların en fazla merak ettiği soruları araştırdık ve sizin için yanıtladık. Yorumlarda Binance müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz!

BtcTurk müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Binance Güvenilir Mi?

binance1

Binance, iki faktörlü güvenlik doğrulaması, beyaz liste, cihaz listesi vb. kriterlerle kullanıcı güvenliğini sağlamayı başarmıştır. Aynı zamanda Binance, en güvenilir kripto para borsaları arasında yer alır.

Binance Riskli Mi?

Kripto para yatırımı yapmak her zaman daha fazla risk içerir. Bu nedenle kullanıcıların Binance kullanımında bütçe kontrolü yapması ve güvenilir projelere yatırım yapması önemlidir.

Binance Kimlik Doğrulaması Zorunlu Mu?

binance2

Binance ve diğer kripto para borsaları yasalar gereği kimlik doğrulaması yapmak zorundadır. Bu sayede kaçakçılık, kara para aklama vb. suçların önüne geçilir. Kimlik doğrulaması yapmayan kullanıcıların para yatırma/çekme ya da işlem yapma vb. özellikleri kullanması sınırlandırılabilir.

Binance Kimlik Doğrulaması Nasıl Yapılır?

Binance kimlik doğrulaması tarayıcı ya da mobil uygulama üzerinden yapılabilir:

  • Kullanıcı Merkezi kısmından Kimlik bölümünü seçin,
  • Doğrulamayı tamamla yazısına tıklayın,
  • Hemen başla butonuna basın,
  • T.C. kimlik kartı, ehliyet, pasaport vb. resmi belgelerden birini seçerek sisteme yükleyin,
  • Selfie çekinin ve gönderin,
  • İşlemi onaylayın.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

Binance Kimlik Doğrulama Ne Kadar Sürer?

Binance kimlik doğrulama 24 saat içinde cevaplandırılır ve genellikle birkaç saat sürer. Başvurunuz reddedildiyse 24 saat içinde 10 kez yeniden deneyebilirsiniz.

Binance ve Binance TR Aynı Mı?

binance3

Binance ve Binance TR, aynı şirket tarafından yönetilir. Yasalar gereği, borsalar yerel bir hizmet sunmakla yükümlüdür. Dolayısıyla Binance borsası da TRBinance’ı devreye almıştır. TRBinance adresine ulaşmak için tıklayın.

Scroll to Top