Birevim Müşteri Hizmetleri

birevim musteri hizmetleri

Konut satın alma işlemlerinde tasarruf finansı modeli ile hizmet veren Birevim, müşterilerinin tüm hizmetlerden en kolay ve avantajlı şekilde yararlanması, aynı zamanda hizmet sorunlarına ilişkin her konuda müşteri hizmetleri iletişim kanalları ile kurumsal destek almasını sağlar. Birevim iletişim yöntemlerini kullanarak firmanın finansman ve konut satın alma hizmetlerine yönelik her konuda merak ettiklerinizi görüşebilirsiniz. Merak ettiğiniz her konuda online yardım ve iletişim merkezi üzerinden sorularınıza hızlı yanıt almanız mümkündür.

Birevim İletişim / Yardım Merkezi

Birevim bünyesinde merak ettikleriniz ve hizmet detaylarına ilişkin öğrenmek istediğini tüm detaylar için firmanın SSS (Sıkça Sorulan Sorular) sayfasını inceleyerek hızlı yanıt alabilirsiniz. Öte yandan iletişim merkezi üzerinde yer alan her bir çevrim içi ve direkt iletişim yöntemi ile firma temsilcileri ve yetkilileri ile hızlı görüşme sağlamanız mümkündür. Günün her saatinde aktif olarak kullanabileceğiniz iletişim kanalları sayesinde olası sorunlarınızın çözümü için etkili kurumsal iletişim desteği alabilir veya yardım merkezi sayfası üzerinden hızlı yanıtlar alarak işlem yapabilirsiniz.

Birevim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birevim’in müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak günün her saatinde sorularınızı, şikayetlerinizi veya taleplerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Öte yandan firmanın iletişim formunu kullanarak mesajınızı da yazarak sizi aramalarını sağlamanız da mümkündür. Genel merkez iletişim numaralarını ve çağrı merkezini arayarak sorunlarınız hakkında hızlı yanıt alabilirsiniz.

  • Birevim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 23 53

Birevim İnternet Şubesi (Online İşlemler) 

Birevim müşteri çözüm merkezi sayfası üzerinden iletişim formlarına erişim sağlayarak veya doğrudan online işlemler sayfası üzerinden hesabınıza giriş yaparak çok sayıda işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. TCKN ve şifreniz ile internet şubesine giriş yaparak iletişim merkezi üzerinden alacağınız hizmetlerin büyük bir bölümünü online olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Online iletişim kanalları ile de firma tarafından etkili bir iletişim desteği sunulmaktadır.

Birevim Kurumsal İletişim E – Mail Adresi

iletisim@birevim.com.tr e – posta adresine merak ettiğiniz konular, talepleriniz veya şikayetleriniz için iletilerinizi gönderebilirsiniz. Elektronik posta adresi üzerinden günün her saatinde firmaya ulaşarak tarafınıza en hızlı dönüşlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. İster e- posta ile isterseniz de diğer online iletişim formu ve işlem kanalları üzerinden firmanın iletişim merkezine taleplerinizi ulaştırmanız mümkündür. İnternet şubesi veya çağrı merkezi iletişim kanalları arasında e – posta ile görüşme sağalmak en kısa sürede yanıt bulmanıza yardımcı olacaktır.

Birevim Şikayet Hattı

Birevim’in hizmetlerine yönelik yaşanan aksamalar ve sorunlar hakkında müşterilerin şikayetlerini etkili biçimde genel merkeze iletmelerini sağlamak için farklı iletişim metotları geliştirilmiştir. Çağrı merkezi veya diğer yöntemleri kullanarak aktif tüm iletişim kanalları ile firmaya şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür. Online iletişim formunu kullanarak ayrıca firmanın tarafınıza çok daha hızlı bir şekilde dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Şikayetlerinizi çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak direkt müşteri temsilcisi ve firma yetkililerine ulaştırmak ise en etkili yanıt alabileceğiniz yöntem olacaktır.

  • Birevim Şikayet Hattı: 444 23 53

Birevim Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya platformları üzerinden güncel hesaplar ile hizmet duyuruları, kampanyalar ve diğer konularda güncel paylaşımlar yapan Birevim, müşterilerinin ayrıca bu sosyal medya hesaplarını destek hattı olarak kullanması ve yaşadıkları sorunlar hakkında bildirimlerini vermeleri için hizmet sunmaktadır. Sosyal medya hesaplarını takip ederek yardım alabilirsiniz. Birevim resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top