BiTaksi Müşteri Hizmetleri

BiTaksi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Akıllı telefon kullanıcılarının kolayca taksi çağırabilmesi için geliştirilen BiTaksi uygulaması, son günlerde oldukça popüler hale geldi. Özellikle pandemi döneminde toplu taşıma kullanmak istemeyen ve nakit alışverişinden uzak duran kişiler BiTaksi uygulamasına yöneldi. Taksi ve müşterinin eşleşmesi üzerine kurulan sistemde tahmini yol ücreti, güzergah vb. gösteriliyor. Dolayısıyla hem taksi şoförü hem de yolcu güvenli bir yolculuk yapabiliyor. Aynı zamanda ödemeler uygulama üzerinden kartla veya takside nakit ya da kredi kartıyla gerçekleştiriliyor. BiTaksi müşteri hizmetleri 0850 333 47 00 numarası ile görüşerek ödeme, üyelik, şikayet vb. konularda bilgi verebilirsiniz. Kullanıcılarının memnuniyetini sağlamaya özen gösteren BiTaksi çağrı merkezi ile ulaşan kullanıcılar için kısa sürede çözüm sağlıyor.

2013 yılında faaliyetine başlayan BiTaksi uygulaması, Getir’in de kurucusu olan Nazım Salur tarafından açılmıştır. Günümüzde İstanbul ve Ankara’da BiTaksi uygulaması kullanılabilir durumadır. Aynı zamanda ilerleyen dönemelerde diğer şehirlerde de BiTaksi’nin devreye girmesi beklenmektedir.

İçeriğimizin devamında BiTaksi müşteri hizmetleri ve diğer iletişim alternatifleriyle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca sizin için en alt kısımda BiTaksi hakkında en çok merak edilen soruları cevaplandırdık!

BiTaksi Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 333 47 00
Çalışma SaatleriBiTaksi çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

BiTaksi İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 333 47 00
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresibilgi@bitaksi.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Sürücü Başvuru FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıBiTaksi yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Posta AdresiPK: 34330 Avpim/İstanbul
Genel Müdürlük AdresiEbulula Mardin Cad.. No:23 Levent Mah.  Beşiktaş, İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0850 333 47 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

BiTaksi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son günlerin en popüler uygulamalarından biri olan BiTaksi hakkında en çok merak edilenleri yanıtladık! Kullanımından üyelik iptaline kadar pek çok bilgi aşağıda detaylıca yer alıyor. Siz de isterseniz BiTaksi hakkında görüş ve önerilerinizi ya da şikayetlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz!

BiTaksi Nedir? Ne İşe Yarar?

bitaksi1BiTaksi, mobil bir uygulamadır ve taksi şoförüyle yolcunun kolayca seyahat etmesini sağlar. Yolcu, uygulama üzerinden güzergahını seçer; taksi şoförleri arasında uygun olan bir kişi onaylar; taksi şoförü ve yolcu eşleşir; belirlenen konumda yolculuk başlar.

BiTaksi Nasıl Kullanılır?

bitaksi3BiTaksi uygulamasını kullanmak için online marketten uygulamayı indirmelisiniz. Uygulamayı indirip üyeliğinizi başlattıktan sonra şu adımları takip edin:

  • Konumunuzu açın,
  • Kabinli, klasik ve turkuaz taksi türleri arasından seçim yapın (turkuaz taksiler lüks iken kabinli taksiler yolcu ve şoförün arasında bir paravanın bulunduğu araçları ifade eder,
  • Gideceğiniz konumu haritadan seçin veya yazın,
  • Kredi/ banka kartı, BKMExpress, nakit vb. ödeme yöntemlerinden birini seçin,
  • BiTaksi gönder butonuna tıklayın ve taksinin gelmesini bekleyin.

BiTaksi’ye Nasıl Üye Olunur?

BiTaksi’ye üye olmak için Google Play Store, App Store veya AppGallery üzerinden BiTaksi uygulamasını indirin. Uygulama açıldıktan sonra ‘üye ol’ butonuna tıklayarak bilgilerinizi doldurun. Üyeliğiniz doğrulama kodundan sonra onaylanacaktır. Ayrıca Facebook ile de BiTaksi üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

BiTaksi Hangi Şehirlerde Var?

bitaksi4BiTaksi, İstanbul ve Ankara’da hizmet veriyor. Yakın bir zamanda ise başta İzmir olmak üzere diğer şehirlerde de BiTaksi uygulaması kullanılacak.

BiTaksi Şikayeti Nasıl Yapılır?

Uygulama, taksi, üyelik, ödeme vb. şikayetlerinizi BiTaksi müşteri hizmetleri 0850 333 47 00 numarasına bildirebilirsiniz.

BiTaksi Üyeliği Nasıl İptal Ettirilir?

bitaksi5BiTaksi üyeliğinizi hiçbir gerekçe ve mazeret sunmadan iptal ettirebilirsiniz. Ayrıca hiçbir ücret ödemeniz gerekmez. BiTaksi çağrı merkezi 0850 333 47 00 ile görüşerek veya bilgi@bitaksi.com adresine mail atarak üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

BiTaksi Sürücü Nasıl Olunur?

BiTaksi uygulamasıyla sürücü olmak için internet üzerinden başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Ad, soy ad, taksi plakası, bölge, cep telefonu vb. bilgilerinizi formda doldurduktan sonra BiTaksi çağrı merkezi sizinle iletişime geçecektir. Başvuru formunu doldurmak için tıklayın.

BiTaksi Ücretli Mi?

BiTaksi uygulamasında yolcular sadece gittikleri güzergaha göre ödeme yapar. Ancak sürücüler, yolculuk başına belirli oranda komisyon ödemek zorundadır. Bununla birlikte uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.

Scroll to Top