BKM Kitap Müşteri Hizmetleri

bkm musteri hizmetleri

BKM Kitap müşteri hizmetleri iletişim kanalları üzerinden firma ile her konuda görüşme sağlayarak kısa süre içinde kurumsal destek alabilirsiniz. Alışverişlerinizle ilgili veya ürün ve hizmetlere ilişkin her konuda BKM Kitap iletişim adreslerini kullanarak kısa süre içinde sorunlarınız için hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. İletişim formu ve e – posta adresleri ile online olarak geri bildirim verebileceğiniz gibi çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden de direkt görüşme sağlayabilirsiniz.

BKM Kitap Müşteri Hizmetleri Destek İletişim Merkezi

BKM Kitap müşteri hizmetleri ve iletişim, adres bilgileri ile firma üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizle ilgili sorunların en kısa süre içinde çözümünü sağlamanız mümkündür. Müşteri hizmetleri iletişim merkezi veya firma iletişim bilgileri sayfalarına hızlı erişim sağlayarak kısa süre içinde kurumsal destek almanız mümkündür. Güncel iletişim kanalları üzerinden firma ile hızlı bir şekilde görüşme sağlayarak her konuda destek alabilirsiniz.

BKM Kitap Hızlı İletişim Formu

BKM Kitap ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda kurumsal destek almak için iletişim formu üzerinden sorunlarınızı iletmeniz mümkündür. İletişim formu üzerinde yer alan ad, soyad ve iletişim bilgileri alanlarını doldurduktan sonra sorunlarınızı mesaj bölümüne yazarak iletinizi göndermeniz mümkündür.

BKM Kitap E – Mail İletişim Adresi

info@bkmkitap.com elektronik posta adresini kullanarak BKM Kitap tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetlere ilişkin firmaya geri bildirim vermeniz mümkündür. İletinizde tüm yaşadığınız sorunlar hakkında açık ve anlaşılır bir dille görüş bildirerek hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

BKM Kitap Sipariş/Kargo Takip

BKM Kitap online satış mağazası üzerinden yaptığınız alışverişlerinizin son durumu hakkında bilgi sahibi olmak ve gönderi durumunu öğrenmek için kargo takip sayfası üzerinden işlem yapabilirsiniz. Web arayüzünü kullanarak veya mobil uygulamalar üzerinden vereceğiniz tüm siparişleri ilgili sayfalar üzerinden takip edebilir ve gönderi durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

BKM Kitap Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BKM Kitap müşteri hizmetleri telefon numarasını çalışma saatleri içinde arayarak hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Diğer iletişim kanallarını kullanarak sorunlarınız için çözüm alamadığınız veya daha farklı konularda kurumsal destek almak istediğiniz zaman çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  • BKM Kitap Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 255 0 256

BKM Kitap Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

BKM Kitap müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra hafta içi her gün ve cumartesi günleri: 09.00 – 18.00 saatleri arasında doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Çalışma saatleri dışında firmanın çağrı merkezini arayarak destek almanız mümkün değildir.

BKM Kitap Şikayet Hattı

BKM Kitap ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm şikayet bildirimlerinizi firmanın güncel iletişim kanallarını kullanarak yapmanız mümkündür. Şikayet bildirimi için ayrı bir hat üzerinden destek vermeyen firma müşteri hizmetleri ve diğer iletişim kanallarının tamamının şikayet hattı olarak kullanılmasını sağlamaktadır.

  • BKM Kitap Şikayet Hattı: 0 850 255 0 256

BKM Kitap Sosyal Medya Hesapları

BKM Kitap sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel kampanyalar ve duyurular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesapları ile etkileşime geçerek firmanın sunmuş olduğu tüm ürün ve hizmetlere yönelik geri bildirimde bulunmanız mümkündür. Sosyal medya hesapları dışında ayrıca online diğer işlem kanallarını kullanarak firmanın tüm hizmetleri ve ürünlerine ilişkin bildirimde bulunmanız mümkündür. BKM Kitap kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top