Bosch Müşteri Hizmetleri

Bosch Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Almanya merkezli Bosch, 1886 yılında kurulmuştur ve günümüzde dünyanın birçok ülkesinde üretim, tedarik, satış vb. alanlarda hizmet verir. Bosch, Türkiye’de özellikle ev aletleri üreticisi olarak bilinse de marka geniş bir üretim ağına sahiptir. Otomotiv parçaları, sanayi, yazılım çözümleri, iklimlendirme sistemleri vb. birçok alanda faaliyet gösterir. Aynı zamanda dünyanın en büyük otomotiv parça sağlayıcısı olan Bosch, BSH Group’un sahibidir. BSH Group, Türkiye’de ana markası Bosch ve Türkiye’ye özel yerel markası Profilo ile beyaz eşya üretimi ve satışını gerçekleştirir. Ayrıca BSH Group, Siemens’in de kurucusudur ve günümüzde hala etkinliğini sürdürmektedir. Bosch, dünya genelinde 100’ü aşkın ülkede satışlarına devam ederken bölge şirketleri ve bağlı kuruluşları ile organize olarak hizmet verir. Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır ve kaliteli ürünleriyle rakiplerinden ayrılır.

Bosch müşteri hizmetleri 444 6 333 numarasıyla servis, iade, arıza, bilgi edinme, kampanya vb. konularda destek sunuyor. Ayrıca online satış, şikayet, ek garanti vb. konular için de Bosch müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Bosch iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir veya en alt kısımda yer alan Bosch ile ilgili merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Bosch Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 6 333
Çalışma SaatleriBosch çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Bosch İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 6 333
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiboschcagrimerkezi@bshg.com 
İletişim FormuForm için tıklayın.
Online Servis KaydıForm için tıklayın.
Yardım SayfasıBosch yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Elektrikli El Aletleri İletişim+90 216 432 04 32
Genel Müdürlük AdresiBSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No:51 Ümraniye/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0216) 432 00 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Bosch Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bosch ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve en önemli konuları incelemek ister misiniz? Sizin için Bosch hakkında en çok merak edilen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık!

Bosch Hangi Ülkenin?

bosch

Bosch, Almanya merkezli bir şirkettir ve dünya genelinde 100’ü aşkın ülkede hizmet verir. Şirket, otomotiv, sanayi, yazılım, ev aletleri, el aletleri vb. konularda üretim ve satış yapmaktadır.

Bosch ve Siemens Aynı Mı?

Bosch, Siemens’in sahibidir. Aynı zamanda Türkiye’de hizmet veren Profilo da Bosch’a aittir.

Bosch Türkiye Fabrikası Nerede?

bosch fabrikasi

Bosch’un Türkiye’de dört fabrikası vardır; Manisa, Bursa, Tekirdağ, Kocaeli’nde tüketim malları, sanayi teknolojisi ve bina teknolojisi ürünleri üretilir. Ayrıca İstanbul’da AR-GE merkezi vardır.

Bosch Nasıl Bir Marka?

Bosch, kaliteli ve güvenilir beyaz eşya, teknoloji ve sanayi ürünleriyle biliniyor. Ayrıca müşterileri için güçlü bir iletişim ağına sahiptir. En önemli özelliklerinden biriyse Türkiye’de geniş bir dağıtım ve servis ağına sahip olmasıdır.

Bosch Teknik Servis Ücreti Ne Kadar?

bosh beyaz esya

Bosch, garanti süresi devam eden beyaz eşya ve diğer ürünler için teknik servis ücreti almıyor. Ancak garanti süresi bittiyse 150 TL teknik servis ücreti alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Bosch müşteri hizmetleri numarası 444 6 333 ile görüşebilirsiniz. Online servis kaydı oluşturmak için buraya tıklayın.

Bosch Ek Garanti Nasıl Yapılır?

Bosch markalı ürün satın aldığınızda 14 gün içinde Bosch çağrı merkezi 444 6 333 ile iletişime geçerek ek garanti yaptırabilirsiniz. Ek garanti süresi ürünün kategorisinde göre 2 veya 4 yıl olarak belirleniyor.

Bosch ve Profilo Aynı Mı?

bosch matkap

Bosch, Profilo markasının sahibidir. Ayrıca ürünleri aynı değildir ve farklı özelliklere sahiptir. Profilo, Türkiye’ye özel Bosch’un yerel markasıdır, uygun fiyatlı ve dayanıklı ev aletleriyle ön plana çıkar.

Bosch İade Nasıl Yapılır?

Bosch markalı ürünlerinizi satış tarihinden itibaren 7 gün içinde hiçbir mazeret göstermeden iade edebilirsiniz. 7 günlük süre, tüketicilerin cayma hakkını kullanması için verilir ve yasal bir haktır. Bosch’un web sitesinden verilen sipariş, ürün kargoya verilmeden önce online olarak iade edilebilir. Daha fazla bilgi için Bosch çağrı merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

Bosch Hangi Ülkelerde Üretiliyor?

bosch1

Bosch dünya genelinde onlarca fabrikaya sahiptir, üretimin en fazla olduğu ülkeler:

  • Almanya
  • Çin
  • Tayvan
  • İsviçre
  • Türkiye
  • Malezya
  • Rusya

Bosch Beyaz Eşya Yorumları Nasıl?

Bosch beyaz eşya yorumları genellikle memnuniyet içerirken tüketiciler genellikle kalite ve sağlamlık ile ilgili olumlu görüşlere sahip. Ancak bayi ve teknik servis konularında şikayetler bulunuyor. Şikayet, teknik servis, bayi vb. konular için Bosch müşteri merkezi ile görüşebilir ve sorunlarınızın çözülmesini talep edebilirsiniz.

Scroll to Top