BP Müşteri Hizmetleri

bp çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Londra merkezli BP, akaryakıt ve enerji alanlarında hizmet vermektedir. BP, 1908 yılında kurulmuş ve 1912 yılında Türkiye’de faaliyete geçmiştir. Kaliteli ve temiz akaryakıt prensibini benimseyen BP, dünyanın en büyük enerji ve akaryakıt kuruluşları arasında yer alır. Aynı zamanda 80’i aşkın ülkede faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir. BP, Mersin Rafinerisinde 3.2 milyonluk ham petrol işleme kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda Bakü-Tiflis-Ceyhan Ham Petrol Boru Hattı’nın en büyük ortağı ve işletmecisi konumundadır. BP, Türkiye’deki yatırımlarıyla her geçen gün büyürken müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerle de adından sık sık söz ettiriyor. Uluslararası standartlara uygun olarak hizmet vermeye devam eden BP, Türkiye’de 700’ü aşkın petrol istasyonuna sahiptir. Aynı zamanda THY’nin en büyük akaryakıt ve servis sağlayıcısıdır.

BP müşteri hizmetleri 0800 261 1949 numarasıyla akaryakıt, taşıt tanıma, istasyon, memnuniyet, şikayet vb. konularda destek sağlamaktadır.

İçeriğimizin devamında BP iletişim kanalları hakkında daha fazla bilgi edinebilir ya da BP ile ilgili en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

BP Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0800 261 1949
Çalışma SaatleriHer gün 07:45 – 01:45 arasında
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

BP İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0212 473 2727
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresidestek@bp.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
BP Club Card0212 473 2727
En Yakın BPSize en yakın BP istasyonunu bulmak için tıklayın.
Faks0216 571 2010
Genel Müdürlük AdresiDeğirmen Yolu Cd. No:28 K:3 Asia OfisPark 34752 İçerenköy/Ataşehir İstanbul, Türkiye
Genel Müdürlük Telefon Numarası0216 571 2000
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, YouTube, LinkedIn

BP Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

BP ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda BP çağrı merkezi ve diğer konularla ilgili görüş ya da önerilerinizi belirtebilirsiniz.

BP Kimin?

BP, Britanya merkezli bir şirkettir ve küresel alanlarda en büyük enerji & akaryakıt firmaları arasında yer alır. Şirket, dünyanın birçok alanında BP ismiyle hizmet verir.

BP Türkiye’den Çekiliyor Mu?

Bazı BP istasyonlarının kapatılmasıyla birlikte BP Türkiye’den çekiliyor mu? sorusu gündeme geldi. Ancak yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre BP, Türkiye pazarındaki faaliyetlerine devam edecek.

BP Taşıtmatik Nedir?

Filolar için özel geliştirilen BP Taşıtmatik sistemi, araçların KM/yakıt bilgisini anlık takip etme ve kolay ödeme imkanı sunar. Depo anteni aracılığıyla tüm bilgiler sisteme aktarılır ve anlık bilgi akışı sağlanır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

BP Taşıtmatik Montajı Nasıl Yaptırılır?

Birçok BP istasyonunda taşıtmatik montajı yapılıyor. Size en yakın taşıtmatik montajı yapan istasyonu öğrenmek için 0212 473 27 27 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

BP İndirim Kartı Nasıl Alınır?

BP Club Card ile akaryakıt alışverişinizde indirimden yararlanabilir ve puan kazandıkça daha fazla kampanyadan faydalanabilirsiniz. BP indirim kartını BP istasyonlarından alabilir veya BP Club web sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

1 BP Club Puan Kaç TL?

1 BP Club puanının TL karşılığı yok. 100 BP Club biriktirdiğinizde 1 TL olarak harcayabilirsiniz. Örneğin, 1 litre BP Ultimate Kurşunsuz Benzin aldığınızda 1.5 puan kazanabilirsiniz. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinin.

Türkiye’de Kaç Tane BP İstasyonu Var?

Türkiye genelinde 700’ü aşkın BP istasyonu bulunmaktadır. Birçok şehirde hizmet vermeyi sürdüren BP, Türkiye’deki en büyük akaryakıt şirketleri arasında yer alıyor.

BP Genel Müdürü Kim?

BP Türkiye’nin genel müdürü 2021 yılından itibaren Tümkan Işıltan’dır. BP’nin Türkiye Başkanı olarak görevlendirilen Tümkan Işıltan, Türkiye faaliyetlerini sürdürecek.

BP Şikayet Hattına Nasıl Ulaşabilirim?

BP istasyonları, ürünleri, personeli ya da diğer konularla ilgili şikayetinizi 0800 261 1949 BP müşteri hizmetleri numarasına her gün 07:45 – 01:45 aralığında bildirebilirsiniz.

 

Scroll to Top