Buderus Müşteri Hizmetleri

Buderus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Buderus Isıtma, Almanya merkezli bir markadır. 1731 yılında ilk olarak Buderus Isıtma’nın temellerini atılmış olup, Buderus yenilikçi ürünleriyle beraber iklimlendirme teknolojilerinde önde gelen marka konumunda yer almıştır. 1825 yılında ilk kez sobalarla giriş yaptığı ısıtma sektörünü domine eden markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Buderus Isıtma, Almanya başta olmak üzere çevre ülkelere ısıtma sistemleri üzerine satış gerçekleştirmiştir. Dönemin gerekliliklerine uygun olarak tasarladığı ısıtma çözümleri sayesinde, büyüme oranını katlayarak marka değerini artırmış ve günümüze kadar ivmesini sürdürerek gelmiştir.
Buderus Isıtma sistemleri, geliştirdiği teknolojilerle beraber lider Alman firması konumuna yükselmiştir. Kaliteli, yenilikçi ve aynı zamanda güvenilir markalar arasında yer almayı da başarmış olan Buderus Isıtma, iç ortam ısıtmalarında kusursuz çözümler sunmayı hedef almaktadır.

Tüm Buderus ürünlerinde, beklenen düzeyde verim alınabilmesine yönelik olarak; teknoloji, dizayn, performans ve çevreyle olan uyum kriterleri ön planda tutularak üretim gerçekleştirilmektedir. Isıtma sistemleri için her kullanıcının ihtiyacına yönelik olarak ürünleri sunan Buderus Isıtma, aktif olarak hizmet vermeye devam eden markalar arasındadır.

Buderus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 5 474

Arama Terimleri: buderus çağrı merkezi numarası, buderus iletişim bilgileri, buderus müşteri hizmetleri iletişim, buderus müşteri hizmetleri numarası, buderus telefon numarası, buderus irtibat tel, buderus şikayet, buderus şikayet numarası, buderus mail adresi, buderus destek hattı, buderus iletişim, buderus çağrı merkezi

Scroll to Top