Budget Müşteri Hizmetleri

budget musteri hizmetleri

Kurumsal araç kiralama firmaları arasında kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle öne çıkan Budget firması, araç kiralama hizmetleriyle ilgili her türlü geri bildirimi kabul eden bir kurumsal yapıya sahiptir. Müşterilerden gelen öneri, talep, teşekkür ve şikayetleri anında değerlendirmeye alan Budget müşteri hizmetleri, bu alanda büyük bir titizlikle yürüttüğü çalışmaları sayesinde uluslararası bağımsız kuruluşlardan ödül almayı başarmıştır. Siz de Budget firmasının müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini kullanarak, hizmetler veya çalışanlar hakkında gerekli bildirimleri şirket yetkililerine ulaştırabilir, yaşadığınız sorunların kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Budget Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kişisel bilgilerinizi paylaşmadan Budget firmasından almış olduğunuz hizmet kalitesiyle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi Budget çağrı merkezine dilediğiniz zaman iletebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen kurumsal araç kiralama firmalarından Budget ile daha profesyonel bir müşteri deneyimi yaşayabilmek için hafta içi her gün boyunca 09:00 ile 19:00 saatleri arasında arayabileceğiniz Budget çağrı merkezi hattını kullanabilirsiniz.

  • Budget Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 444 4 722
  • Budget Çağrı Merkezi Telefon Numarası (Yurt dışı aramaları için): +90 216 444 4 722

Budget Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Geniş araç filosunda birbirinden yeni otomobil ve ticari araçlar bulunduran Budget firmasının profesyonel hizmetlerinden yararlanarak siz de araç kiralama ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren kurumsal firmalardan olan Budget, özellikle Türkiye’deki faaliyetlerinde müşterilerinden gelen geri bildirimlere çok dikkat etmektedir. Bu sebeple Budget şirketinden kiralamış olduğunuz bir otomobille ilgili herhangi bir memnuniyetsizlik duyduğunuzda hemen Budget müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz:

  • Budget Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 216 587 99 90
  • Budget Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 444 4 722

Budget Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Hem yurt içi hem de yurt dışı araç kiralama operasyonlarını başarılı bir şekilde yöneten Budget firmasından hizmet aldığınızda satış sonrası hizmetten memnun kalmanız için gerekli bütün hizmetler sunulmaktadır. Budget müşteri deneyimi birimi, araç kiralayan müşterilerden gelen şikayetleri çözmekten ziyade mutlak müşteri memnuniyetini gerçekleştirmektir. Budget  müşteri iletişim formunda; talep, öneri, teşekkür, bilgi ve eleştiri konu başlıklarını kullanarak dilediğiniz içeriği yazabilirsiniz. Bunun için siz de Budget müşteri hizmetlerinin internet üzerinden açmış olduğu iletişim formunu kullanarak eleştiri ve önerilerinizi şirket yetkililerine ulaştırabilirsiniz:

Budget Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Budget firmasının sunduğu güncel fiyat bilgisi ile kurumsal araç kiralama koşulları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için sadece telefon numaralarını aramanız şart değildir. İnternet üzerinden Budget müşteri hizmetleri iletişi adresini kullanarak da araç kiralama rezervasyon bilgisiyle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine devam eden Budget firmasının iletişim e-posta adresini kullandıktan sonra en kısa süre içinde size geri dönüş yapılmaktadır:

Budget Müşteri Hizmetleri Acil Yol Yardım Numarası

Budget kurumsal araç kiralama firmasından kiraladığınız bir otomobil ile kaza yapmanız durumunda, süreç hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmek ve benzeri durumlarda uygulanan protokolü gerçekleştirmek için firmanın müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Acil durumlar için ayrı bir bağlantı yöntemi kullanan Budget müşteri hizmetleri acil yol yardım numarasıyla hızlı bağlantı sağlamaktadır:

  • Budget Müşteri Hizmetleri Acil Yol Yardım Numarası: 444 47 22 ardından 2’yi tuşlayın.

Budget Resmi Sosyal Medya Hesapları

Budget firmasının resmi sosyal medya kanallarını takip ederek firmanın güncel fiyat politikası, avantajları ve indirim kampanyaları hakkında anında haberdar olabilirsiniz:

Scroll to Top