BUDO Müşteri Hizmetleri

BUDO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) ulaşım hattı ve iletişim kanalları üzerinden tüm seferler ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir veya sorunlarınızı ve taleplerinizi kısa yoldan iletebilirsiniz. Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan BUDO, güncel online ve doğrudan iletişim kanalları üzerinden müşterilerine hizmet sunmaktadır. Güncel iletişim kanalları üzerinden kurumsal destek alarak kısa süre içinde her konuda seferler ve ulaşım hizmetlerine dair kurumsal yardım alabilirsiniz. BUDO iletişim sayfası üzerinden günün her saatinde kurumsal destek alabilirsiniz.

BUDO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bursa Deniz Otobüsü (BUDO) ulaşım hattını arayarak seferler ve bilet işlemleri hakkında firmanın hizmetlerine ilişkin kurumsal destek alabilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinden yağacağınız tüm görüşmeleriniz kısa süre içinde sonuca bağlanacaktır. Bilet işlemleri, sefer sorgulama ve hizmet detaylarına ilişkin konularda çağrı merkezi üzerinden destek alabileceğiniz gibi şikayet ve talepleriniz için de ulaşım hattını kullanabilirsiniz.

  • BUDO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 850 99 16

BUDO Yardım Merkezi (SSS)

BUDO kurumsal iletişim adreslerini kullanarak işlem gerçekleştirmeden önce firmanın hızlı yanıt servisi üzerinde yer alan hazır yanıtlara göre hızlı bir şekilde sorunlarınız hakkında çözümler elde edebilirsiniz. Yardım merkezi üzerinde yer alan sık sorulan soruların yanıtlarını inceleyerek merak ettiğiniz birçok konu hakkında kurumsal destek almanız mümkündür. BUDO sefer ve hizmetlerine ilişkin aradığınız soruların yanıtını bulamadığınız takdirde kurumsal iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede işlem gerçekleştirmeniz ve bilgi almanız mümkündür.

BUDO Kurumsal İletişim E – Posta Adresi

burulas@burulas.com.tr elektronik posta adresini kullanarak BUDO hizmetleri ve seferleri hakkında tüm konularda resmi yazışmalarınızı ilgili birimler ile gerçekleştirmeniz mümkündür. E – posta ile göndereceğiniz iletilerinizde ayrıca iletişim bilgilerinizi de paylaşmanız kısa sürede yanıt almanızı sağlayacaktır. İster online iletişim kanalları üzerinden isterseniz de direkt olarak yolcu ulaşım hattını arayarak her konuda sorun bildirimi veya hizmet detayları hakkında genel bilgileri talep etmeniz mümkündür.

BUDO Şikayet Hattı

BUDO seferleri sırasında, sefer öncesinde veya sefer sonrasında gerçekleşen tüm hizmet aksamlarına ilişkin her konuda şikayetlerinizi güncel iletişim kanalları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. Görüş, öneri ve şikayetlerinizi güncel iletişim kanalları üzerinden firmaya iletmenizin ardından kısa süre içinde söz konusu sorunun çözümü sağlanacaktır. Sorunlarını hakkında en etkili çözümler ise ulaşım hattı üzerinden sağlanacaktır.

  • BUDO Şikayet Hattı: 0850 850 99 16

BUDO Bilet Satışı ve E – Bilet İşlemleri

BUDO bilet satış işlemleri için mobil uygulamalar üzerinden veya resmi web sitesi aracılığıyla işlem yapabilirsiniz. Kalkış, varış ve tarih bölümlerini seçerek işlemlerinizi rahatlıkla tamamlayarak bilet satın alabilir ve sorgulayabilirsiniz.

BUDO Sosyal Medya Hesapları

Bursa Deniz Otobüsü (BUDO) resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak güncel sefer duyuruları, hizmet yenilikleri ve diğer birçok farklı konu hakkında güncel duyurulara kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya üzerinden etkileşime geçerek geri bildirim vermeniz de mümkündür.

Scroll to Top