Burgan Bank Müşteri Hizmetleri

Burgan Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Burgan Bank, 1970’li yıllarda kurulmuş ve 2012 yılında Türkiye pazarına girmiştir. Kuveyt merkezli olan Burgan Bank, mevduat hesaplarına verdiği yüksek faizler nedeniyle tercih edilmektedir. Güvenilir bir hizmet sağlayan Burgan Bank, birikim yönetimi, dijital bankacılık, özel bankacılık, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık vb. alanlarda faaliyet gösteriyor. Türkiye’de çok popüler olmasa da Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da birçok Burgan Bank şubesi var. Aynı zamanda Türkiye’de 30’u aşkın Burgan Bank şubesi bulunuyor.

Burgan Bank müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 8 222 ile iletişime geçerek kredi, kredi kartı, mevduat faizi, hesap başvurusu, kayıp/çalıntı bildirimi vb. konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Burgan Bank iletişim kanalları ve alternatif yöntemler yer alıyor. Ayrıca Burgan Bank ile ilgili en önemli konuları içeriğimizin en alt kısmında inceleyebilirsiniz.

Burgan Bank Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0 850 222 8 222
Çalışma SaatleriBurgan Bank çağrı merkezi 7/24 hizmet veriyor.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Burgan Bank İletişim

Özel Bankacılık Müşteri Hizmetleri Numarası0 850 222 8 222
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiburganbank@hs03.kep.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
İhbar HattıForm için tıklayın.
Yardım SayfasıBurgan Bank yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Faks(+90) 212 371 42 42
Genel Müdürlük AdresiBurgan Bank A.Ş. Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. No:13 PK: 34485 Sarıyer / İstanbul Türkiye
Genel Müdürlük Telefon Numarası(+90) 212 371 37 37
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Burgan Bank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sizin için Burgan Bank ile ilgili en çok merak edilen soruları yanıtladık! Yorumlarda Burgan Bank ile ilgili görüş, öneri veya merak ettiklerinizi paylaşabilirsiniz. Sorularınızı en kısa sürede cevaplandıracağız!

Burgan Bank’ın Sahibi Kim?

Burgan Bank’ın sahibi Kuveyt merkezli KIPCO Group’tur. Ortadoğu, Asya ve Afrika’da etkili olan şirket, finans şirketleriyle ön plana çıkıyor. Burgan Bank, Tekfen ve Eurobank hisselerini 2012 yılında satın almasıyla birlikte Türkiye pazarına girmiştir.

Burgan Bank Güvenilir Mi?

burganbankBDDK kapsamında hizmet veren Burgan Bank, güvenilir bir bankadır. Burgan Bank, güvenilir hizmetleriyle her geçen gün müşteri sayısını arttırmayı başarıyor. Ayrıca BDDK tarafından denetlenmektedir.

Burgan Bank Kredi Şartları Nedir?

Tatil, taşıt, konut, eğitim vb. ihtiyaçlarınız için Burgan Bank’tan kredi alabilirsiniz. Ayrıca ticari kredileriniz için de Burgan Bank’a kolayca başvurmanız mümkün. Burgan Bank kredi şartları:

  • 18 yaşından büyük olmak,
  • Belgelenebilir bir gelire sahip olmak,
  • Kredi puanının riskli veya az riskli sınıfta olmaması.

Burgan Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

burganbank1

Konut, ihtiyaç veya taşıt kredisi için Burgan Bank’a başvurabilirsiniz. Burgan Bank kredi başvurusu için şubeye başvurmanız gerekiyor. Banka, SMS veya internet bankacılığı yoluyla kredi başvurularını kabul etmemektedir. Ayrıca Burgan Bank müşteri hizmetleri 0 850 222 8 222 numarasıyla da kredi başvurusu hakkında ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bireysel ve ticari müşterileri için Burgan Bank kredi kartı seçeneğini de sunmaktadır. Burgan Bank kredi kartı başvurusu için internet bankacılığını kullanabilir veya şubelere başvurabilirsiniz. Online başvuru için tıklayın. Burgan Bank iletişim 0 850 222 8 222 numarasıyla da kredi kartı başvurusu yapılabiliyor.

Burgan Bank Hangi Bankalarla Anlaşmalı?

burganbank2

Bulunduğunuz bölgede Burgan Bank şubesi veya ATM’si yoksa, Burgan Bank’ın anlaşmalı ATM’lerini kullanabilirsiniz. Burgan Bank müşterileri TEB ve İş Bankası ATM’lerini para çekmek için ücretsiz kullanabiliyor.

En Yakın Burgan Bank Şubesi Nerede?

Burgan Bank’ın Türkiye’de 30’u aşkın şubesi bulunuyor. Ankara, İstanbul, Kayseri, İzmir, Gaziantep, Denizli, Mersin, Adana, Kocaeli, Bursa ve Muğla’da Burgan Bank şubeleri var. Size en yakın Burgan Bank şubesini bulmak için tıklayın.

Burgan Bank Mevduat Faizi Ne Kadar?

burganbank3

Müşterilerine yüksek mevduat faizi avantajı sunan Burgan Bank, farklı seçeneklerle mevduat hesabı açma imkanı sağlıyor. Burgan Bank mevduat faizi oranları %19,60 oranından başlıyor. Ayrıca ilk defa Burgan Bank’tan hesap açanlara 90 gün boyunca çeşitli avantajlar da sunuluyor. Burgan Bank mevduat hesaplama aracına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca  Burgan Bank müşteri hizmetleri ile görüşerek de sizin için en uygun mevduat hesabını öğrenmeniz mümkün.

Burgan Bank’a Devlet Güvence Veriyor Mu?

burganbank4

Tüm bankalarda olduğu gibi devlet, Burgan Bank için de güvence sağlamaktadır. Burgan Bank’ın iflas etmesi durumunda zararınız 150.000 TL’ye kadar devlet tarafından karşılanır. Bu durum BDDK kapsamında hizmet veren tüm bankalar için geçerlidir.

Scroll to Top