Burger King Müşteri Hizmetleri

Burger King Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Burger King, dünyanın en büyük fast food zincirleri arasında yer alıyor ve özellikle gençler tarafından çok seviliyor. Ekonomik hamburger menüleri ve deluxe hamburger menüleri ile büyük bir kesime hitap etmeyi başaran Burger King, çeşitli kanallar üzerinden de sipariş kabul ediyor. Burger King müşteri hizmetleri numarası 444 54 64 ile sipariş verebilir, sipariş durumunuzu öğrenebilir veya diğer konular için iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda diğer iletişim kanallarıyla da online sipariş vermek mümkün.

Burger King, dünyanın farklı noktalarında ve Türkiye’de binlerce şube sayısına sahip. Dolayısıyla sipariş konularında yoğunluk yaşayabilirsiniz. İçeriğimizin devamında Burger King müşteri hizmetleri numarası ve online iletişim kanallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiler yer alıyor.

Burger King Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 54 64
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 10:00 – 00:00
En İyi Arama Saati10:15 – 11:30
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Burger King İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 222 54 64
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresidestek@burgerking.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Online SiparişForm için tıklayın.
Açık RestoranlarTürkiye geneli açık Burger King restoranlarını görmek için tıklayın.
Faks 0212 236 56 45
Genel Müdürlük AdresiDikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0212 310 6600
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Burger King Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Burger King hakkında öğrenmek istediğiniz konular var mı? Sizin için Burger King ile ilgili en çok merak edilen soruları bulduk ve özenle araştırdık! Aşağıda Burger King ile ilgili detayları ve öne çıkan bilgileri inceleyebilirsiniz. Yorumlarda Burger King hakkında merak ettiğiniz soruları sormayı unutmayın, sizin için en kısa sürede cevaplayacağız!

Burger King Kimin?

burgerking5Burger King, 1954 yılında kurulmuştur ve günümüzde sahibi Restaurant Brands International şirketidir. Türkiye’de ise 1995 yılından beri Burger King’in hakları TAB Gıda’ya aittir.

Burger King’in Kaç Şubesi Var?

Burger King’in dünya genelinde yaklaşık 140 bin şubesi bulunuyor. Şubelerin yarısından fazlası ise ABD’de yer alıyor. Size en yakın Burger King şubesini bulmak için tıklayın. 

Burger King Menü Fiyatları Ne Kadar?

burgerking3Burger King, menü fiyatları 29,99 TL’den başlıyor ve 74,99 TL’ye kadar artıyor. Ancak 2+ kişi olan menü fiyatları 110 TL’ye kadar yükselebiliyor. Bununla birlikte büyük patates seçimi, içecek değişimi ve ekstra sos gibi opsiyonlar fiyatın artmasına neden oluyor. Burger King menü fiyatlarını yakından incelemek için tıklayın.

Burger King’de Neler Var?

burgerking1Burger King’te hamburgerden salataya kadar pek çok fast – food bulabilirsiniz. Öne çıkan ürünler ise şöyle:

  • Big King Burger
  • Whooper Burger
  • Cheeseburger
  • BK Steakhouse Burger
  • Texas Smokehouse Burger
  • Chicken Tenders

Burger King ürünlerine yakından göz atmak için tıklayın.

Burger King Köftesi Kaç Gram?

Burger King hamburger köftesi gramları, hamburger seçimine göre farklılık gösteriyor. Minimum köfte gramı ise 100 gram iken en fazla köfte 175 gram ağırlığında.

Burger King Sipariş Nasıl Verilir?

burgerking4Anında Burger King siparişi vermek için:

  • Burger King sipariş hattı 444 54 64 numarasını arayabilir,
  • Online web sitesini kullanabilir,
  • Mobil uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda Yemeksepeti, Getiryemek vb. uygulamalarla da Burger King siparişi verilebiliyor. Burger King’ten online sipariş vermek için tıklayın. 

Burger King Çalışma Saatleri Nedir?

Burger King şubelerinin çalışma saatleri, 10:00 ve 23:00 aralığındadır. Bununla birlikte bazı şubeler 24 saat hizmet verirken bazı şubelerde kapanış saati 01:00 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda Burger King şubeleri hafta sonu günlerinde de açıktır.

Burger King Franchise Başvurusu Nasıl Yapılır? Ücret Ne Kadar?

burgerking2Yeni bir işe başlamak veya ek gelir kazanmak için Burger King franchise ile yeni bir şube açabilirsiniz. Burger King, franchise mağazalarının kâr oranları genellikle %45 civarında oluyor. Burger King, franchising bedeli ise 500.000 USD+KDV olarak belirlenmiştir. Franchise ile ilgili ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilir veya franchise@tabgida.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Burger King Türkiye, Eti Nereden Alıyor?

Burger King Türkiye şubelerinde kullanılan etler doğrudan TAB gıda tarafından üretiliyor. Amasya’da kurulan Ekur Et Entegre tesislerinde büyükbaş hayvan besiciliği, kesim, paketleme vb. işlemler yapılıyor. Aynı zamanda salata malzemeleri Antalya’dan, patatesleri ise Afyonkarahisar’dan alınıyor. Ayrıntılı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Burger King, Ne Eti Kullanıyor?

Burger King, Ekur Et Entegre tesislerinde yetiştirilen büyükbaş hayvan ve tavuk etlerini kullanıyor. Aynı zamanda %100 yerli besicilik ile bu alanda Türkiye’nin en gelişmiş tesislerinden birine de sahip.

Scroll to Top