CardFinans Müşteri Hizmetleri

cardfinans cagri merkezi

QNB Finans Bank banka ve kredi kartı hizmeti olan CarFinans ile ilgili olarak bankanın iletişim kanallarını kullanarak her konuda görüşme sağlamanız ve işlem yapmanız mümkündür. Telefon bankacılığı üzerinden ya da online mobil / internet şubelerini kullanarak CardFinans kartınızla ilgili tüm işlemler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. CardFinans iletişim yöntemlerini kullanmadan önce yardım sayfası üzerinden, sık sorulan sorular veya yardım sayfaları ile sorununuz hakkında hazır yanıtların etkili olup olmadığından emin olunuz. QNB Finans Bank’ın müşteri hizmetleri yardım ve destek merkezi sayesinde pek çok sorunun çözümü için iletişim kanallarını kullanmak zorunda kalmadan işlem yapmanız sağlanır.

CardFinans İletişim ve Yardım Merkezi

QNB Finans Bank CardFinans bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda aklınıza takılan sorunların yanıtını öğrenmek için CardFinans Nakit hakkında ‘’sık sorulan sorular’’ sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Öte yandan yardım ve iletişim sayfası ile CarFinans Kredi Kartı, CardFinans Xtra, CardFinans Fix, CardFinans Emekli, CardFinans Nakit Banka Kartı vb. tüm bireysel kartlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

CardFinans Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

QNB Finans Bank telefon bankacılığını iletişim numarasını arayarak doğrudan CardFinans başvuru, iptal, ödemeler veya diğer konularda yapacağınız işlemler için kullanabilirsiniz. CardFinans işlemleri başta olmak üzere bankanın diğer tüm bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin konularda hızlı işlem gerçekleştirmek için çağrı merkezi telefon numarasını kullanmanız mümkündür.

  • CardFinans Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 0 900

CardFinans Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

QNB Finans Bank CardFinans kredi ve banka kartı başta olmak üzere diğer tüm kart ve diğer bankacılık hizmetlerine yönelik, çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra: ‘’1 – 5’’ rakamlarını tuşlayarak sonrasında CardFinans kartınızın son ‘’4’’ hanesini girerek ve şifrenizi yazarak direkt müşteri hizmetlerine bağlanmanız mümkündür. CarFinans müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak her konuda talepleriniz, şikayetlerinizi ve başvurularını telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür.

CardFinans Başvuru ve İletişim Formu

Online başvuru formunu doldurmanızın hemen ardından işleminiz aynı gün içinde tamamlanacaktır. QNB Finans Bank kart hizmetlerine ilişkin tüm konularda yardım almak için ise iletişim formunu kullanarak yine online işlemler sayfası üzerinden talep ya da şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür.

CardFinans Şikayet Hattı

QNB Finans Bank’ın CardFinans hizmetleri kapsamında şikayet ve öneri bildiriminde bulunmak için aktif iletişim kanalarının tamamını kullanmanız mümkündür. Güncel iletişim kanallarını kullanarak veya online iletişim formları ile müşteri hizmetlerine ilişkin kurumsal destek almanız mümkündür. Ancak diğer tüm yöntemlerin dışında en kısa sürede CardFinans iptal, başvuru ve diğer kart işlemleri hakkında hızlı geri bildirim ve şikayet talebinde bulunmak için güncel telefon bankacılığı iletişim numarasının kullanılması mümkündür.

  • CardFinans Şikayet Hattı: 0 850 222 0 900

CardFinans Resmi Sosyal Medya Hesapları

QNB Finans Bank CardFinans başta olmak üzere diğer bankacılık ürün ve hizmetlerine yönelik bankanın tüm resmi sosyal medya hesaplarına tek bir sayfa üzerinden erişim sağlamanız mümkündür. QNB Finans sosyal medya hesapları sayfası üzerinden tüm güncel hesaplara hızlı erişim sağlamanız mümkündür. Bunun yanı sıra sadece bankanın CardFinans hizmetlerine ilişkin kampanya ve hizmet duyurusunun yapıldığı ve destek alabileceğiniz hesaplara ulaşmak için CardFinans resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top