Çetmen Müşteri Hizmetleri

cetmen cagri merkezi

Mobilyacılık sektörünün en sevilen ve yoğun ilgi gören markalarından biri olan Çetmen, ilk mağazasını 1962 yılında İzmir’in Bayraklı ilçesinde açmıştır. Uzun yıllar boyunca tek mağazasıyla müşterilerine kaliteli hizmet veren Çetmen firması, kendi üretimi olan mobilyaları tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Takvimler 1995 yılını gösterdiğinde ise mobilya fabrikasının alt yapısını güçlendiren Çetmen firması bu tarihten sonra ikinci ve üçünü mağazalarını da İzmir ve Manisa illerinden açtıktan sonra Türkiye geneline yayılmaya başlamıştır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Çetmen firması günümüzde ülke genelinde toplam 50 mağazayla faaliyetlerine devam etmektedir. Çetmen müşteri hizmetleri birimi de mağazalardan sunulan hizmet ve mobilyalarla ilgili olarak tüm müşterilere güler yüzlü hizmet sunmasıyla beğeni kazanmaktadır.

Çetmen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çetmen mağazalarından satın almış olduğunuz ev mobilyaları veya mağaza hizmetleri hakkında herhangi bir konuda memnuniyetsizlik yaşamanız halinde hemen Çetmen müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Hafta içi her gün mesai saatleri içinde memnuniyet odaklı hizmet sunan Çetmen müşteri hizmetlerine telefon numarası üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, Çetmen mağazalarından satın almış olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında memnuniyetsizliğinizi dile getirip soruna çözüm bulabilirsiniz. Bunun dışında Çetmen markalı ürünlerde gördüğünüz fabrika imalatından kaynaklanan kusur veya hataları da Çetmen müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden şirket yetkililerine bildirebilir, bu ürünlerin iadesini veya değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

  • Çetmen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 455 0 555

Çetmen Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermesiyle bilinen Çetmen müşteri temsilcisi ekibine ulaşmak için sadece telefon numarasını kullanmanıza gerek yoktur. İnternet platformu üzerinden de Çetmen müşteri hizmetlerine çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi Çetmen firmasının deneyimli müşteri temsilcilerine mesaj atarak en kısa sürede iletişim bilgileriniz üzerinden mesajınıza yanıt alabilirsiniz. Ayrıca Çetmen firmasından aldığınız mobilyalar ve hizmetlerle ilgili olarak yetkililere iletmek istediğiniz, teşekkür, istek, öneri, şikayet ve bilgi alma gibi konulardaki mesajlarınızı Çetmen müşteri hizmetleri iletişim e- posta adresinden ulaştırabilirsiniz:

Çetmen Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Çetmen firmasının müşteri hizmetlerine internet üzerinden ulaşmak istediğinizde şirketin resmi internet sitesi üzerinde yer alan Çetmen müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanabilirsiniz. Bu form üzerinde yer alan ad soyad, e-posta adresi, cep telefonu bilgileri ve konu seçimi gibi bilgileri doğru şekilde girdikten sonra iletmek istediğiniz mesajınızı form üzerindeki ilgili alana yazabilirsiniz. Ayrıca resmi internet sitesi üzerinden kaliteli hizmet sunan destek birimine de “Yardım” modülünü kullanarak kolaylıkla mesaj gönderebilirsiniz. Çetmen müşteri temsilcileri bu mesajınızı hemen incelemeye alarak en kısa süre içinde iletişim bilgilerinizi kullanarak size geri dönüş yapacaktır:

Çetmen Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan kurumsal şirketler arasında yer alan Çetmen, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini resmi sosyal medya hesapları üzerinden gönderebilmektedir. Kurumsal hizmet kalitesiyle sosyal medya kanalları üzerinden müşterilerine hizmet sunmaya devam eden Çetmen firmasının aşağıdaki resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Bu sayede markanın yeni sezon mobilya katalogunu, indirimli ve kampanyaları ürünleri ve daha pek çok konudaki gelişmeleri yakından takip etme şansına sahip olabilirsiniz.

Scroll to Top