Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri

ceva lojistik cagri merkezi

Uluslararası lojistik ve taşımacılık firması olarak faaliyetlerine Türkiye’de de büyük bir hızla devam eden Ceva Lojistik, 1946 yılında TNT adlı bir şirket olarak Avustralya’da kurulduktan sonra sadece on yıl içinde 100’den fazla ülkedeki operasyonlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yük yönetiminde küresel ve global bir güç haline gelen Ceva Lojistik firması, özellikle uluslararası ticaret yapan firmaların bir numaralı yardımcısı konumundadır. Hollandalı posta ve telekomünikasyon şirketinin TNT firmasını 1996 yılında satın aldıktan sonra Ceva Lojistik Avrupa merkezli bir lojistik şirketi haline gelmiştir. Bünyesinde global anlamda binlerce çalışanı bulunan Ceva Lojistik firması günden güne büyümeye devam etmektedir. Ceva Lojistik müşteri hizmetleri ekibi de kurumsal olarak bu takımın bir parçası olduğu için profesyonel kalitede hizmet sunmayı sürdürmektedir.

Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Taşımacılık sektöründe en güvenilir ve köklü firmalardan biri haline gelen Ceva Lojistik, her geçen gün müşteri ve kullanıcı kitlesini de genişletmeyi başarmaktadır. Müşteri destek ağını da başarılı bir şekilde yöneten Ceva Lojistik firması sadece taşımacılık alanında değil aynı zamanda müşteri ve iş ortaklarıyla iletişim alanında da kaliteli faaliyetler ortaya koymaktadır. Ceva Lojistik firmasından almış olduğunuz bir hizmetle ilgili olarak herhangi bir sebepten ötürü memnuniyetsizlik yaşadıysanız, bu şikayetlerinizi Ceva Lojistik müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak şirket yetkililerine çok kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Ceva Lojistik müşteri temsilcileri, büyük bir titizlilikle içinde bulunduğunuz problemlerin çözümü için ne gerekiyorsa görev yapmaya hazırdır:

  • Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 216 633 44 44
  • Ceva Lojistik e-Ticaret İşlemleri Telefon Numarası: 0 216 999 24 40

Ceva Lojistik müşteri temsilcilerine hafta içi her gün mesai saatlerinde hızlı ve pratik bir şekilde ulaşarak, ürün ya da hizmetler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Taşımacılık sektörünün öncü markalarından Ceva Lojistik, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kurumsal firma prensipleri gereğince ortaya koyduğu hizmetlerle beğeni toplamaktadır.

Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Ceva Lojistik müşteri temsilcilerine sadece telefonla ulaşmanıza gerek yoktur. Bütün iletişim kanallarını en iyi şekilde kullanan uluslararası lojistik ve taşımacılık firması olan Ceva Lojistik, deneyimli müşteri ekibi ve memnuniyet odaklı hizmetleri sayesinde kullanıcılarına da faydalı çözümler sunmaktadır. Taşımacılık alanında ürünlerinizin nerede olduğunu yakından takip edebilmeniz veya teslimatı geciken siparişleriniz hakkında en güncel durumu öğrenmek için Ceva Lojistik müşteri temsilcisi ekibine internet üzerinden mail atabilirsiniz. Mail üzerinde açıkladığınız konunuz, Ceva Lojistik hizmetleri hakkında istek, öneri, teşekkür veya şikayet temalı olabilmektedir. Bu konuda talebinizi değerlendirmeye alan Ceva Lojistik müşteri temsilcileri en kısa sürede size mail adresinde belirtmiş olduğunuz telefon numaranızdan veya yine aynı mail adresiniz üzerinden geri dönüş yapacaktır:

Ceva Lojistik Resmi Sosyal Medya Hesapları

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen uluslararası Ceva Lojistik firmasının Türkiye resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, firmanın yenilikçi hizmetleri ve cazip kampanyaları hakkında en güncel bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ceva Lojistik müşteri temsilcileri birimine de bu iletişim kanalları üzerinden en kolay ve pratik şekilde ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Scroll to Top