Chima Müşteri Hizmetleri

chima musteri hizmetleri

E-ticaret sektörünün en çok tercih edilen markalarından biri haline gelen Chima, 2000 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlamıştır. Farklı bir tarzda tekstil sektörüne çok hızlı bir giriş yapan Chima markası, özgüveni yüksek, bakımlı olmayı seven her yaş grubundan iş kadınlarına yönelik üretim yapan bir moda merkezidir. Kurulduğu günden beri kaliteli ve farklı çizgisini hiç bozmayan Chima firması ilk hedefi olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bu yüzden e-ticaret alanında yapılan satışlarda Chima müşteri hizmetleri ekibi de kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye genelinde 40 mağazası bulunan Chima firması, rahat ve güvenilir alışveriş imkanı sunarak müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Chima Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye genelindeki mağazalarının yanı sıra e-ticaret alanında da sanal mağazası ile yoğun ilgi gören Chima markası, yoğun iş temposunda kendini ihmal etmeyen bakımlı kadınları hedef kitlesi olarak benimsemiştir. Estetik, rahat ve sade çizgilerle benzersiz giyim ürünlerinin satışını gerçekleştiren Chima firmasından satın almış olduğunuz bir üründe, fabrika imalatından kaynaklandığını düşündüğünüz bir kusur veya hata görmeniz halinde hemen Chima müşteri hizmetleri ekibini arayabilir, hatalı ürünün iadesini veya değişimini talep edebilirsiniz. Bunun dışında Chima firmasının gerek internet gerekse de Türkiye genelindeki 40 mağazasının herhangi birinden almış olduğunuz hizmet ve ürünler hakkında memnuniyetsizlik duymanız halinde gerekli bildirimleri Chima müşteri temsilcisi ekibine kolaylıkla ulaştırabilirsiniz:

  • Chima Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 304 81 38
  • Chima Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 312 285 66 17

Chima Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Ankara merkezli Chima firmasının müşteri temsilcilerine ulaşmak için mesai saatleri içinde yukarıdaki numaraları kullanabilirsiniz. Bunun dışında da internet ortamında iletişim imkanı sunan Chima markası, müşterilerine sunduğu hizmetin kaliteli ve memnuniyet odaklı olmasına büyük önem vermektedir. Chima mağazalarından satın almış olduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgili olarak dilek, öneri, istek, teşekkür veya şikayet bildirimlerinizi Chima müşteri temsilcisi ekibine internet üzerinden de kolaylıkla ulaştırabilirsiniz:

Chima Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Telefonla aramak veya faks göndermek yerine Chima müşteri hizmetlerine en kısa yoldan ulaşmak istediğinizde Chima müşteri hizmetleri iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Adınız soyadınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve Chima firmasının güler yüzlü hizmet sunan deneyimli müşteri temsilcisi ekibine iletmek istediğiniz mesajınızı yazarak iletişim formunu doldurabilirsiniz. Chima müşteri hizmetleri birimi, mesajınızı hemen inceleyip en kısa sürede formda yazmış olduğunuz iletişim kanalları üzerinden sizinle irtibata geçecektir:

Chima Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye’nin kendine bakan ve özgüveni yüksek her yaştan iş kadınının en özel ve stil sahibi olacak şekilde giyinmesini sağlayan Chima markası, sosyal medya platformlarını da çok etkili bir şekilde kullanmaktadır. Siz de Chima firmasının yeni sezon ürünleri, indirim kampanyaları, avantajlı satış hizmetleri hakkında en güncel bilgileri yakından takip etmek istiyorsanız, Chima firmasının resmi sosyal medya hesaplarını takip etmeye başlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Chima markası, zaman zaman resmi sosyal medya hesapları üzerinden sadece takipçilerine özel çekiliş ve hediye çeki kampanyaları da sunmaktadır. Bu avantajları kaçırmamak için şu hesapları takip edebilirsiniz.

Scroll to Top