Çilek Mobilya Müşteri Hizmetleri

cilek mobilya cagri merkezi

Türkiye’nin genç ve çocuk odası mobilya sektöründe en çok bilinen ve ilk akla gelen firmalarından olan Çilek markası 1996 yılında tamamen yerli sermaye olarak kurulup faaliyetlerine başlamıştır. Aile şirketi olarak kendi sektöründe hemen farkını oraya koyan Çilek mobilya, bebek – çocuk ve genç odaları tasarlayıp üretmektedir. Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan pazarı sayesinde Çilek mobilyanın dünyanın dört bir yanında sayısız müşterisi olduğu bilinmektedir. Bu yüzden Çilek müşteri hizmetleri birimi de kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet sunmasıyla yoğun ilgi görmektedir.

Çilek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çilek markalı bebek, çocuk ve genç odası mobilya takımlarıyla ilgili olarak herhangi bir görüş, dilek, öneri, şikayet veya teşekkür bildiriminde bulunmak istediğinizde Çilek müşteri hizmetleri telefon numarasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışında büyük satış hacimleri ve başarıları yakalayan Çilek mobilya ürün veya hizmetleri hakkında yaşadığınız memnuniyetsizlikleri de şikayet olarak dile getirebileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası sayesinde yaşadığınız probleme en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

  • Çilek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 27 91

Çilek Genel Müdürlük Telefon Numarası

Çilek genel müdürlük birimi de müşterilerle yakından temasta ve iletişimde kalmasıyla dikkat çekmektedir. Muzaffer Çilek’in genel müdürlük görevini üstlendiği Çilek mobilyanın ürün veya Türkiye çapındaki hizmetleriyle ilgili danışmak istediğiniz tüm konularda Çilek genel müdürlük telefon numarasını da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Müşteri olarak görüş ve önerilerinize sizlere daha iyi hizmet verebilmek için büyük önem veren Çilek mobilyanın yetkililerine ulaşarak iletmek istediğiniz mesajları kolaylıkla sunabilirsiniz.

  • Çilek Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 224 721 28 66

Çilek Müşteri Hizmetleri Faks Numarası

Telefon iletişim cihazı dışında Çilek mobilyanın müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyen kişiler için de alternatif seçenekler sunulmaktadır. Bunlar arasında yer alan Çilek bebek, çocuk ve genç odası mobilyaları müşteri hizmetleri faks numarası sayesinde siz de satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili görüş ve taleplerinizi şirketin yetkililerine faks çekerek de iletebilirsiniz:

  • Çilek Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: +90 224 721 30 70

Çilek Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Bebek, çocuk ve genç odası mobilyaları sektöründe, kurulduğu günden beri profesyonel kalitede hizmet sunan Çilek mobilya, bugün 5 farklı kıtada 71’in üzerinde ülkede 500’ü aşkın satış noktasına sahiptir. Çok geniş bir alanda satışlarına başarılı şekilde devam eden Çilek mobilyanın müşteri temsilcileri de profesyonel kalitede hizmet sunmaktadır. Satın almış olduğunuz mobilyalar veya satın almayı düşündüğünüz ürünlerle ilgili danışmak istediğiniz tüm konularda Çilek müşteri hizmetleri e-posta adresi üzerinden mail yazabilir, deneyimli müşteri temsilcilerinin sizinle en kısa sürede iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.

Çilek Resmi Sosyal Medya Hesapları

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok sevilen Çilek mobilyanın yenilikçi ve sıra dışı tasarıma sahip bebek, çocuk ve genç odası tasarımlarına yakından göz atabilmek için Çilek firmasının resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Çilek mobilyanın sosyal medya hesaplarında zaman zaman takipçiler arasında kaçırılmayacak avantajlarla çekiliş veya hediye ürün kampanyaları da düzenlenmektedir. Tüm bu hizmetler ve fırsatlar hakkında en güncel bilgilere ulaşmak için şirketin resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Scroll to Top